Під час Київського міжнародного економічного форуму прем'єр Денис Шмигаль розповів, що вже понад 2 тисячі державних підприємств передано Фонду державного майна для приватизації, передає Бізнес 24.

Читайте також Як спілкуватися з колегами і клієнтами під час війни: 6 важливих порад

Денис Шмигаль

Прем'єр-міністр України

Коли наш уряд почав працювати у нас було 3,5 тисяч державних підприємств. Станом на сьогодні ми вже передали понад 2 тисячі підприємств Фонду держмайна для приватизації.

Він зауважив, що частина з цих державних підприємств уже приватизована та наголосив, що в Україні продовжує тривати мала та середня приватизація, попри війну.

Мала приватизація

У Prozorro.Продажі повідомили, що з 19 вересня відновили роботу аукціони з малої приватизації. З того часу Фонд державного майна України успішно провів 51 аукціон загальною вартістю 499,6 мільйона гривень, які вже надішли до бюджету.

  • Також там зауважили, що зараз в статусі закриття перебувають іще 110 аукціонів на загальну суму 1,19 мільярда гривень.
  • Зокрема, минулого тижня відбулося 12 успішних аукціонів зі зростанням стартової ціни лота у 2,8 раза, від яких до бюджету надійдуть понад 160 мільйонів гривень.