Кілька днів тому депутат від Демократичної партії розкритикував статки двох найбагатших людей світу Ілона Маска та Джеффа Безоса. Він пов’язав їх з проблемами голоду та нерівності в США.

Цікаво Менше не виходить: скільки годин спить Ілон Маск

Зараз Безос і Маск мають більше багатства, ніж найменш забезпечені 40% населення. Тим часом в Америці ми спостерігаємо більше голоду, ніж будь-коли за останні десятиліття,
– заявив політик.

Своє роздратування Сандерс також висловив у твітері. Він назвав таку ситуацію жадібною та аморальною.

Як відреагував Ілон Маск

Ілон Маск чітко дав зрозуміти, що його бізнес-бачення виходить за межі планети Земля: він хоче колонізувати Марс, вивести людей у космос і "зробити життя багатопланетним". Саме для цього він використовує свої статки.

Я накопичую ресурси, щоб допомогти зробити життя багатопланетним і поширити світло свідомості на зірки,
– заявив мільярдер.

Берні Сандерс також відповів Маску. Політик вважає, що краще зосередити ресурси на розв'язання земних проблем, а не примарних космічних.

Космічні подорожі – захоплива ідея, але зараз ми повинні зосередитись на Землі і створити прогресивну податкову систему, щоб діти не були голодними, люди не були бездомними, а всі американці мали охорону здоров'я. Рівень нерівності в Америці непристойний і загрожує нашій демократії,
– написав Сандерс.

Що відомо про багатство Безоса та Маска

  • Ілон Маск, засновник SpaceX і Tesla, та Джефф Безос, засновник Amazon, є двома найбагатшими людьми світу зі статками 171 мільярда доларів та 184 мільярди доларів відповідно, за рейтингом Bloomberg.
  • Цікаво, що цьогоріч Ілон Маск вже кілька разів випереджав Джеффа Безоса у рейтингу багатіїв, але зараз посідає другу сходинку.
  • Насправді статки цих мільярдерів дуже неліквідні. Тобто вони не можуть скористатися всіма цими грошима, адже вони лежать в акція їхніх компаній.