Виступ Ілона Маска сприйняли доволі неоднозначно, адже багатій вперше зачитував готові відповіді на запитання, які йому надіслали завчасно. Раніше мільярдер часто робив гучні і подекуди скандальні заяви імпульсивно та спонтанно.

Читайте також Капіталізація Tesla може сягнути 3 трильйонів доларів, – Ілон Маск

Про що розповідав Ілон Маск

Ілон Маск прокоментував плани Tesla щодо зосередження виробництва авто у Китаї, щоб зменшити їх вартість та задовольнити велику частку попиту на ринку, який є найбільшим авторинком у світі.

СЕО Tesla також не оминув увагою питання конкуренції з китайськими автовиробниками. За словами мільярдера, саме вони є лідерами у галузі програмного забезпечення.

Я дуже поважаю багатьох китайських автовиробників за їх внесок у розвиток технологій. Згідно з моїм спостереженням, китайські автомобільні компанії є найбільш конкурентоспроможними у світі, особливо через те, що дуже добре знаються на програмному забезпеченні,
– додав Маск.

На початку 2021 року Tesla оголосила про деякі проблеми з реалізацією своїх авто у Китаї. Мовиться про конфіденційність даних – Народно-визвольна армія Китаю заборонила паркувати Tesla поблизу військових баз та адміністративних будівель через встановлені в автівках камери.

Тоді Маск заявив, що "Tesla не використовує свої камери з метою шпигунства за Китаєм", однак на заборону це жодним чином не вплинуло.

Виступ Ілона Маска для Всесвітнього конгресу нових енергетичних авто: дивіться відео