Пінетт був відомий тим, що наполегливо намагався налагодити хороші стосунки з журналістами. Втім, після публікації скандальних The Facebook Files, він, схоже, не витримав посилення напруги.

Читайте також Зміни не пов'язані з негативними новинами навколо компанії, – Цукерберг про ребрендинг Facebook

Пінетт йде з Meta

До приходу в Meta (яка на той час називалась Facebook) Джон Пінетт займався справами бізнесу і благодійності співзасновника Microsoft Пола Аллена. Він також керував комунікаціями для Google на ринку Азії та був консультантом Білла Гейтса.

Сьогодні мій останній день у Meta. Я знаю, що команда буде продовжувати процвітати, оскільки ви (співробітники відділу комунікацій – ред. 24 канал) виконуєте одну з найважливіших і найважчих функцій у компанії,
– заявив Пінетт у листі до співробітників.

До слова, у відділі комунікацій Meta працюють сотні співробітників, що відповідають ледь не за всю нетехнічну роботу компанії: від просування продуктів до відповідей на запити журналістів.

Додамо, що напередодні звільнення Пінетта, як повідомляє The Wall Street Journal, Марк Цукерберг наказав всім співробітникам "більш рішуче реагувати на негативний PR компанії".

Скандал довкола Meta: що відомо

  • У вересні 2021 року експрацівниця Facebook (нині – Meta) Френсіс Хауген передала журналістам внутрішні документи компанії, що свідчили про небезпеку соціальних мереж, якими володіє Meta.
  • Після дослідження інформації видання The Wall Street Journal опублікувало серію із 9 викривальних матеріалів під назвою The Facebook Files.
  • Мовилось, що керівництво компанії знало про небезпеку їхніх платформ для користувачів, однак жодних заходів не вживало.
  • Інцидент викликав обурення мережі, а також став причиною низки судових слухань.