Завод, розташований за 40 кілометрів від міста Ченнаї, пустував ще з 18 грудня через протести працівників. Компанія провела аудит і визначила, що їдальні та гуртожитки не відповідають нормам, після чого офіційно призупинила роботу фабрики.

Читайте також Планувати з розумом: як Big Data від Київстар допомагає місцевій владі розвивати туризм

Протести через погані умови проживання

За інформацією індійських ЗМІ, близько 250 жінок, які працювали на заводі Foxconn, постраждали внаслідок харчового отруєння. Понад 150 із них потрапили до лікарень. У Foxconn вибачились та заявили, що проводять розслідування.

Ми дуже шкодуємо про проблему, з якою зіткнулися наші співробітники, і негайно вживаємо заходів для покращення умов та послуг, які ми надаємо,
– прокоментував тайванський контрагент Apple.

Загалом на індійській фабриці працює близько 17 тисяч людей. Шість працівниць на умовах анонімності повідомили місцевим ЗМІ, що живуть у переповнених гуртожитках, у туалетах немає змиву, а їжа у їдальні іноді була з хробаками. За словами п'яти з них, вони спали на підлозі у кімнатах гуртожитку, де мешкає одразу від 6 до 30 жінок.

"Люди, які живуть у гуртожитках, постійно скаржились на ту чи іншу хворобу – шкірну алергію, біль у грудях, харчові отруєння", – повідомила 21-річна жінка, яка звільнилась з роботи після початку протесту.

Історія компанії Apple: дивіться відео