Щоб придбати або вивести цифрові активи швидко та без зайвих рухів, потрібна універсальна екосистема, що дозволяла б здійснювати подібні транзакції. Такою екосистемою є український сервіс GEO Pay.

Читайте також Кешбек і низькі відсотки: чому варто використовувати український сервіс GEO Pay

Як працює сервіс GEO Pay

GEO Pay – це зручний український мультивалютний сервіс, який об'єднує р2р-платежі та операції з поповнення і виводу фіатних коштів, а також подальшому їхньому обміну на криптоактиви на біржах-партнерах. При цьому сервіс працює, як у напрямку "фіат-криптоактиви", так і "криптоактиви-фіат"

Все, що потрібно – зареєструватися, пройти верифікацію та поповнити свій гаманець з картки будь-якого українського банку. А оскільки GEO Pay працює з такими відомими біржами, як Binance, BTC-Alpha, WhiteBIT, Kuna та інші, користувачі мають величезний вибір та свободу у роботі на крипторинку.

Основні переваги українського сервісу

У порівнянні з іншими сервісами на ринку, GEO Pay має низку вагомих переваг:

 • стабільне проходження платежів;
 • відсутність лімітів при роботі з біржами-партнерами;
 • понад 6 платіжних систем для поповнення та виведення коштів через Visa або Mastercard – якщо платіж не пройшов через одну платіжну систему, завжди можна скористатися іншою;
 • можливість переведення коштів з однієї біржі на іншу без виводу коштів на банківську картку;
 • ліміти виведення на банківську картку залежать винятково від обмежень Вашого банку;
 • перекази між користувачами GEO Pay здійснюються без комісій.

Біржі-партнери та комісії

Наразі GEO Pay має пряму інтеграцію з 9 авторитетними біржами:

 • Binance;
 • Kuna Exchange;
 • WhiteBIT;
 • BTC TRADE UA;
 • Richamster;
 • Cryptex24 Io;
 • OCCE Exchange;
 • BITEXBOOK.com;
 • BTC-Alpha.

Також у сервісі доступні 6 платіжних систем для поповнення рахунку. Крім того, GEO Pay можна використовувати, як метод оплати у P2P-торгах на наступних біржах:

 • Binance;
 • Kuna;
 • ByBIT;
 • Huobi;
 • Mexc;
 • Bitzlato.

До того ж український сервіс доступний як платіжний шлюз на біржах OKX та BitGET.

Додамо, що комісії платіжних систем Visa/Mastercard у GEO Pay за поповнення становлять 0%, а за виведення – 1% + 5 гривень.

Оновлення та нововведення у системі

Протягом останнього року сервіс GEO Pay зробив декілька масштабних оновлень усередині системи, орієнтуючись на відгуки та досвід користувачів. З-поміж іншого, зараз GEO Pay є агрегатором платіжних систем й співпрацює з 6-а з них.

Так, за останні пів року до GEO Pay додались нові платіжні системи Spoynt та XPay, що значно збільшило пропускну спроможність GEO.

Значно зменшити час проходження транзакцій допомогло й оновлення безпосередньо механізму проходження платежів, а також перехід GEO Pay на досконалішу версію GEO Protocol, що є власною розробкою компанії. Планово транзакції мають проходити до 60 хвилин, проте зазвичай платежі надходять протягом 1 хвилини.

Також GEO Pay активно працює над підтримкою своїх користувачів, розширивши можливості внутрішньої служби підтримки. Тепер підтримка всередині GEO почала працювати 24 години на добу у будні дні та з 10 до 22 у вихідні.

GEO Pay останнім часом оновила сторінки входу та інвойсу, а також FAQ, у якому користувачі можуть знайти відповіді на найпоширеніші запитання. Дизайн сервісу став більш інтуїтивним та зрозумілим.

Безпека

В основі побудови сервісу GEO Pay лежить GEO Protocol – універсальна система передачі цінностей, завдяки якій можна здійснювати складні міжмережеві транзакції.

Ком'юніті та підтримка

Окрім операційної роботи, GEO Pay регулярно проводить акції та розіграші разом із криптобіржами та платіжними системами, розігрує великі грошові призи і подарунки. Щоб слідкувати за новими активностями й останніми новинами сервісу, рекомендуємо підписатись на телеграм-канал GEO Новини.

Якщо у Вас виникають питання стосовно сервісу та роботи з ним, Ви можете зв'язатися зі службою підтримки GEO Pay через електронну пошту support@geo-pay.net або через телеграм.

При зверненні у підтримку сервісу рекомендуємо докладніше описувати проблеми або труднощі, що виникли при використанні GEO Pay, щоб фахівці якомога швидше й точніше Вам відповіли.

Чому сервіс GEO Pay варто використовувати вже зараз

Поповнювати баланс на сервісі GEO Pay легко й максимально зручно, оскільки можна скористатися Mastercard та Visa, а нульова комісія при переведенні коштів робить поповнення балансу вигідним, тому що ви не переплачуєте під час здійснення платежу.

Також за допомогою GEO Pay можна здійснювати вигідний арбітраж, адже сервіс надає можливість перевести більше коштів, ніж сума одноразового платежу з банківської картки. Це набагато зручніше й значно економить час.

Завдяки наявності кількох платіжних систем та великій кількості бірж-партнерів, поповнювати і виводити кошти через GEO Pay зручніше, ніж через біржу або банківську картку. При цьому, на сервісі діють низькі комісії, й таким чином можна значно зекономити.

Як зареєструватися у GEO Pay: покрокова інструкція

Крок 1. Натисніть "Створити акаунт" на сайті сервісу.

Крок 2. Введіть свій номер телефону.

Крок 3. Натисніть "Зареєструватись".

Крок 4. Введіть 5-значний код, який надійде у СМС-повідомленні на вказаний Вами номер телефону.

Крок 5. Натисніть "Підтвердити".

Крок 6. Вкажіть Ваші ПІБ.

Крок 7. Зазначте діючу адресу електронної пошти. З її допомогою згодом можна буде відновити пароль при його втраті й отримувати сповіщення про всі новини та акції.

Крок 8. Придумайте й введіть надійний пароль для входу в акаунт GEO Pay, повторіть його у графі нижче.

Крок 9. Ознайомтеся з правилами політики конфіденційності сервісу й натисніть на пустий квадрат, щоб там з'явилась "галочка". Також оберіть еквівалент валюти, якою будете користуватися, і Вашу країну.

Крок 10. Натисніть "Зареєструватись".

Після цього Ви зможете ввійти у свій акаунт GEO Pay за допомогою введених даних й користуватися усіма послугами та перевагами українського сервісу.