Зберігати ефективність можливо лише тоді, коли "батарейка" нашого ресурсу добре заряджена, повідомляє 24 Канал. В іншому випадку – або важко видавати максимум своїх можливостей, або незабаром чекатиме вигорання, яке ніколи не приносило нічого хорошого.

Читайте також Екологічний бізнес, який можуть відкрити навіть новачки

Разом зі Škoda розповідаємо про активності для працівників, з якими бідкатися на ефективність свого персоналу не доведеться.

Воркшопи

Одноманітність – це те, що "вбиває" будь-який ентузіазм, навіть якщо з мотивацією все гаразд, а винагорода вартує витрачених зусиль. "День бабака" демотивує, і це проблема не працівників, а того, як влаштований наш мозок.

Воркшопи – це завжди гарна ідея / Фото Unsplash

Аби цьому запобігти, корисно проводити різноманітні воркшопи. Це ідеальне комбо – працівники й опанують нові навички, які зможуть застосувати у роботі, і відпочинуть від рутинних завдань.

Волонтерство

Це не просто відповідь на виклики, які постали перед нами, а й одна з найбільш об'єднавчих активностей. Ніщо не здатне краще підживити відчуття великої мети та задоволення від реалізації, аніж волонтерство.

Добрі справи завжди мотивують / Фото Unsplash

Як варіант, можна створити власний хаб, або ж долучитися до вже існуючого. Напрямок неважливий, головне – можливість віддавати свою енергію для загальної справи, а емоції повернуть її у кратному розмірі.

Креативні перерви

Традиції – це завжди добре, а особливо, якщо вони стосуються активного відпочинку. Ігри, брейншторми, акторські сценки – підійде будь-яка творча діяльність на 15 хвилин.

Креатив нікому не завадить / Фото Unsplash

Ідею підхоплять не одразу, мінімальний спротив на перших етапах буде. Але коли працівники "розсмакують" нововведення, то результат перевершить очікування.

Святкування успіху

Банально, але факт: усім хочеться, аби його роботу помічали та визнавали. Усі бізнес-тренери культивують культуру святкування позитивних досягнень, і вони точно мають рацію.

Маленькі перемоги – частина великих досягнень / Фото Unsplash

Визнання та відзнака результатів, якими б малими вони не були, спонукає працівників прагнути до досконалості та додає їм нових сил.

А хороша машина – це піклування про себе

Вийти на новий рівень ефективності та встигати більше за день вдасться з власним автомобілем. Адже проблема пресування як містом, так і країною просто зникає. Це однозначна перевага для будь-якого підприємця, оскільки власна справа вимагає розв'язання багатьох питань. Часом діяти потрібно дуже швидко, і від цього рішення може залежати майбутнє бізнесу.

Проте ефективне пересування не виключає потребу в комфорті. Адже автомобіль не має доставляти додаткових клопотів. Сучасний ринок пропонує унікальні моделі з вагомими перевагами. Рекомендуємо звернути увагу на Škoda Karoq, яким можна керувати навіть за допомогою смартфона.

Так, із застосунком на ґаджеті власник цього авто зможе стежити відразу за низкою показників:

  • побачити, де саме розташована машина. При цьому людина може бути у будь-якому куточку світу, головне – доступ до Інтернету;
  • чи зачинені у неї двері та багажник;
  • чи не розряджений акумулятор;
  • скільки пального залишилось у баку.

Розуміння цих параметрів допоможе ефективніше використовувати свій час. Наприклад, якщо закінчується пальне, можна врахувати це у своєму розкладі на день та заздалегідь заїхати на заправку.

Власний комфорт – це також важливо / Фото Škoda

Ще одна перевага – можливість розпланувати свій маршрут перед тривалою поїздкою, враховуючи зупинки в готелях, на заправках чи просто піт-стопи для відпочинку. Цей маршрут можна завантажити через смартфон на Škoda Karoq, і вбудована навігаційна система під час поїздки поведе водія розвіданими дорогами. Це значно спростить подорожі для водія та пасажирів.