Це і не дивно, адже власна справа у багатьох асоціюється зі свободою дій та контролем свого графіка життя, повідомляє 24 Канал. Разом зі Škoda розповідаємо про опції, які дозволять розпочати свій бізнес, маючи всього лиш ноутбук та вихід в інтернет.

Не пропустіть Кібербезпека і бізнес: що потрібно знати, аби уникнути ризиків

Консалтинг

Якщо людина вже здобула досвід у певній сфері та може поєднати багаж теоретичних знань із практичними випадками, то це ідеальна можливість почати власну справу. Курси, вебінари, менторство, приватні сесії – існує безліч форматів, де можна реалізувати свій потенціал та допомогти іншим стати кращими фахівцями.

Консалтинг – популярний вид онлайн-бізнесу / Фото UnSplash

На початку можуть охопити сумніви, що цілком природно. Мовляв, чи точно вистачає експертності, де взяти клієнтів тощо. Втім, вже після старту та перших зустрічей людина зрозуміє, що усі переживання були марними.

Цифровий маркетинг

Кількість продуктів та послуг у мережі інтернет зростає ледь не в геометричній прогресії. В таких умовах популярність та рейтинг виходять на перше місце, і компанії готові інвестувати у своє просування чималі ресурси.

Цифровий маркетинг залишається популярною нішею / Фото UnSplash

Звісно, відкриття діджитал-агенції передбачає змагання з конкурентами, тож варто добре проаналізувати, яку конкурентну перевагу можна запропонувати клієнтам. Разом з тим варто залишатися спокійним щодо перспектив цього ринку – торгівля через інтернет стала уже невід'ємною складовою сучасного життя.

Онлайн-навчання

Напевно, ні для кого не стане відкриттям, що сучасна освіта не надто гнучка, тому не встигає відповідати на виклики, продиктовані часом та інноваціями. Саме тому платформи для онлайн-навчання мають таку популярність та абсолютно не скаржаться на прибутки.

Навчання може приносити чималі прибутки / Фото UnSplash

Тут можна знайти відповідних фахівців, подбати про пошук клієнтів та їх підтримку. Створення платформи потребує чималих інвестицій, тож краще почати просування через соціальні мережі, перш ніж ризик втратити гроші стане контрольованим.

Е-комперція та дропшипінг

Ці види онлайн-бізнесу перебувають на слуху впродовж тривалого часу. В мережі часто можна зустріти історії успіху та безліч пропозицій навчити цієї діяльності "з нуля". Інколи навіть не потребуються інвестиції, наприклад, якщо йдеться про "розкрутку" партнерських програм чи товарів, які немає потреби виготовляти чи купувати, а просто зводити покупців з продавцями.

Електронна комерція – це гігантський ринок та багато можливостей / Фото UnSplash

Втім, варто розуміти, що швидких результатів на цьому ринку очікувати не варто. Окрім того, потрібно буде налагодити співпрацю з великою кількістю постачальників та іншими підприємцями, тож це буде не лише "гра в довгу", а й кропітка робота.

Можливості – це про авто

Сучасний світ дуже швидкий, а більшість змін відбувається вкрай стрімко. У такому темпі життя розбиратися із цілим переліком завдань та проблем доводиться буквально щогодини. Впоратися з усім цим набагато легше з допомогою автомобіля, що поєднує зручність та комфорт. Для прикладу, можна звернути увагу на кросовер Škoda Kamiq.

Компактність авто допоможе зберегти час, адже з ним зникає проблема із пошуком місця для паркування. Це реально зробити практично будь-де: кліренс у 18 сантиметрів дозволяє виїхати на бордюр чи без страху припаркуватись поруч із високим тротуаром. Разом з тим розмір автомобіля зберігає для водія можливість з легкістю маневрувати у будь-яких умовах.

Škoda Kamiq – це поєднання комфорту та можливостей / Фото Škoda

Škoda Kamiq також є вдалим поєднанням компактності та рівня комфорту, що вражає. Просторий салон та висота у метр на задньому сидінні – це переваги, які просто гарантують зручність навіть під час тривалих поїздок. Водночас багажник у 400 літрів дозволить забути про обмеження щодо кількості речей, які туди можна помістити.

Власників Škoda Kamiq неабияк потішить і мотор автомобіля, в якого є аж три опції з "механікою" та "автоматом". Двигун 1,5 TSI може розігнати авто до 213 кілометрів на годину, що є рідкістю для цього класу. Цікаво, що навіть такі потужності не будуть вимагати шалених витрат. На малих обертах працює лише один циліндр, який споживає 2 – 3 літри замість звичних для інших автомобілів 6 літрів.

Отже, Škoda Kamiq – це ідеальний вибір для людей, які поважають свій час і прагнуть встигнути всюди. З цим автомобілем планувати свій день буде набагато легше.