Розвивати свою справу – це особливий виклик, який потребує глибокого планування, повідомляє 24 Канал. Втім, обставини мають здатність швидко змінюватися, тим паче в сучасних умовах, коли трансформації прийшли в абсолютно всі сфери.

Цікаво Не амбіції, а ціль: три кроки, які дозволять вийти за рамки очікувань

Разом зі Škoda розповідаємо про принципи, які допоможуть рухатися вперед незалежно від зміни обставин та не просто пристосуватися до ситуації, а бути в авангарді нової сторінки розвитку.

Гнучкість – у правильних процесах

Часто підприємці вибудовують процеси під конкретне завдання. Це цілком логічно, особливо тоді, коли є регулярні ітерації. Однак коли параметри змінюються, доводиться переробляти весь ланцюжок дій, що в найкращому випадку означатиме витрати часу.

Процеси повинні бути універсальними / Фото UnSplash

Натомість краще спланувати роботу таким чином, щоб один налаштований процес та компетенції можна було адаптувати під різні завдання. Це дозволить диверсифікувати ризики на дистанції та створити запобіжник від різких змін обставин.

Швидка реакція будується на обізнаності

Для того, щоб не стати жертвою обставин, потрібно відслідковувати динаміку подій, продажів та розвитку ринку. Це потребує часу та зусиль, але гарантує, що зміна ситуації не застане вас зненацька.

Знання підштовхують до правильних рішень / Фото Unsplash

Окрім того, варто мати заготовлений план дій на той чи інший сценарій. Звісно, передбачити усе просто неможливо, однак завжди краще мати під рукою альтернативу. Таким чином можна уникнути критичних помилок.

Головна ціль завжди у фокусі

Збитися зі шляху можна лише в одному випадку – якщо втрачаєш з поля зору кінцеву точку. Звісно, у буденних процесах та вирішенні поточних викликів можна надто сильно зосередитися на примітивних завданнях, але шлях до розвитку прокладений на рівень вище.

Фокус на цілі має ключове значення / Фото Unsplash

Не лінуйтеся проводити ретроспективу, обов'язково розмістіть нагадування про свою мету та постійно скеровуйте діяльність на її досягнення. В іншому випадку є небезпека "ефективного тупцяння на місці", а воно навряд чи входить у плани.

Бути попереду обставин допоможе авто

Розвиток власної справи автоматично пов'язаний із постійним рухом. Навіть при досить високому рівні автоматизації багатьох процесів, чимало питань потрібно вирішувати напряму. До того ж досить часто необхідно діяти швидко. Саме тому краще мати "помічника", який не підведе ні у звичайному житті, ні на шляху до локації, де проходитимуть важливі переговори.

Усе це є синонімами Škoda Kodiaq. Це великий, потужний, сучасний та просторий семимісний кросовер. Потрібно їхати компанією від 5 до 7 осіб – без проблем, жоден з них не буде скаржитись на втому під час поїздки. Адже Kodiaq – найбільший позашляховик в "родині" Škoda і, звичайно, найзручніший для тривалих подорожей.

Про постійний комфорт водія та пасажирів "дбає" багате оснащення авто. Зокрема, йдеться про наступні елементи:

  • безключовий доступ;
  • підігрів сидінь;
  • задній парктронік;
  • двозонний клімат-контроль та багато іншого.

Система підключення до смартфона покаже ситуацію в автомобілі, навіть якщо власник перебуває в іншому місті. А в найбільш розкішній версії L&K кросовер має шкіряний салон, преміальну аудіосистему Canton з 10 динаміками та навігаційну систему Amundsen.

Škoda Kodiaq – авто, створене для комфорту водія та пасажирів / Фото Škoda

Власник Škoda Kodiaq завжди може відчувати себе впевнено, адже в моторній гамі на вибір – бензинові чи дизельні двигуни потужністю 150 – 200 кінських сил з автоматичною коробкою передач. А повний привід гарантує безпроблемне пересування на будь-яких дорогах та поза ними.

Очевидно, що Škoda Kodiaq не просто так зберігає за собою статус флагманом бренду у сім'ї кросоверів – це вдале поєднання найкращих технологій, які доступні у європейському автопромі.