Головне – працювати над розвитком та вдосконаленням навичок, які допоможуть перейти на новий рівень лідерства. Тим паче у сучасному світі спостерігається серйозна зміна розуміння цього поняття загалом. Особливо це актуально для бізнесів. 24 Канал за підтримки Škoda пропонує п'ятірку ключових ознак лідерів нового покоління.

Варте уваги Adobe вдалося побити усі прогнози та збільшити свої прибутки аж на чверть

Ефективна комунікація

Здатність налагодити ефективну систему спілкування допомагає вирішувати відразу кілька завдань: підтримувати залученість працівників у робочі процеси та їхню мотивацію, краще розуміти поточну динаміку у колективі.

До ключових ознак якісної комунікації можна віднести такі:

 • чітке роз'яснення посадових обов'язків та очікувань;

 • регулярний зворотний зв'язок;

 • визнання досягнень.

Також вкрай важливо для професійного та хорошого лідера вміти отримувати повідомлення від своїх команд та своєчасно реагувати на них. Таким чином можна запобігати перетворенню незначної проблеми або непорозуміння у серйозний виклик як для команди, так і для бізнесу загалом.

Створення команди

Будь-який бізнес залежить від роботи усіх ланок працівників. Очевидно, що є різні рівні та сектори, які диктують свої вимоги. Для лідера важливо інвестувати у команду, адже знайти та зібрати разом талановитих людей не означає, що автоматично вийде реалізувати всі плани. Річ у тому, що хороша команда починається з єдності, яку має забезпечити саме лідер.

Довіра

Робоче середовище наповнене різноманітними викликами, суперечками та проблемами. Для того, щоб впоратися із цим, крім комунікації, хорошому лідеру краще створити довірливі умови у команді з врахуванням професіоналізму на всіх рівнях та ціннісних аспектів. Ігнорування цього елементу може призвести до серйозних проблем як із виконанням завдань, так і з погіршенням робочого середовища.

Вирішення конфліктів

Усі розуміють, що конфлікти – це частина робочого процесу. Це питання можна розглядати з кількох сторін. По-перше, часто реакція на конфлікт відіграє важливіше значення, ніж сама ситуація. По-друге, конфлікт може стати серйозним поштовхом до змін та зростання.

Саме тому для ефективного лідера вміння дипломатично давати раду з конфліктними ситуаціями та отримувати на виході якісний результат можна назвати критичним.

Адаптивність

Сучасний світ змінюється дуже швидко. Абсолютно логічно, що це впливає на ринок праці. При цьому варто розуміти, що йдеться про глобальну тенденцію. Відтак професійний та ефективний лідер здатний перетворити невизначеність у нові можливості, а також створити середовище для професійного зростання. Тож необхідно вміти знаходити та застосовувати нові методи та підходи, які будуть відповідати новим реаліям ділового світу.

З надійним автомобілем бути ефективним простіше

Власний автомобіль – це спосіб покращити ефективність. Зокрема, наявність машини допомагає встигати всюди, що вкрай позитивно впливає на бізнес.

Також важливо, щоб автомобіль був не просто комфортним, але й не завдавав зайвих клопотів. Безумовно, у кожному класі є свій лідер. Серед легкових автомобілів С-класу – це Škoda Octavia, кожне покоління якого стає "Автомобілем року" в Україні.

І підстав для цього є багато. Перш за все можна згадати про те, що Octavia ще з першого свого покоління зберігає характеристики, які виділяють українці:

 • величезний багажник у версії ліфтбек (а існує ще універсал з назвою Combi),

 • неймовірна надійність та витривалість,

 • гарне оснащення при доступній вартості,

 • а ще – Octavia зберігає високу ціну при перепродажу у будь-якому віці.

Зі Škoda Octavia реально встигати всюди / Фото Škoda

Остання генерація Škoda Octavia включає до свого арсеналу усі визнані раніше переваги. Тож ця автівка – прекрасний вибір як для власних потреб, так і для бізнесу. Але це ще далеко не все! У сучасних автівках Octavia доступні опції, які до цього були лише в автомобілях вищих класів. Серед них:

 • вибір режимів руху,

 • бездротове підключення телефону,

 • різноколірна підсвітка в салоні,

 • матричні LED-фари з автоматичним дальнім світлом,

 • тризонна система кондиціювання з сенсором вологості,

 • скло з термозахистом й підігрівом,

 • динамічні покажчики поворотів та багато іншого.

Усі ці зручності абсолютно реально додати під час вибору комплектації Škoda Octavia за допомогою конфігуратора, а це означає, що не доведеться переплачувати за зайві "пакетні" опції.