Amazon сподівається, що нижча ціна своїх Echo Buds виділить його в переповненому полі бездротових гарнітур. У документах також зазначили, що насамперед ці навушники націлені на покупців з річним доходом не більше 50 тисяч доларів.

До теми Сяяв від щастя: Джефф Безос був у захваті від логотипу Amazon і сказав кумедну фразу

Звісно, Amazon підкреслює функції навушників, однак акцент робить саме на доступній ціні. Це показує стратегію компанії.

Більшість апаратних пристроїв Amazon, включаючи популярний розумний динамік Echo, коштують приблизно 100 доларів США або нижче, щоб зробити їх максимально доступними.

Цільовим клієнтом є хтось, хто новачок у справжній категорії бездротових навушників,
– написано у документах.

"Ці клієнти помітили популярність AirPods, але вагалися купувати їх власні, оскільки вони не зовсім розуміють переваги або ж не бажають витрачати понад 150 доларів на навушники", – додали у документах компанії.

Варто зауважити, що прессекретар Amazon відмовився коментувати таку тактику.

Внутрішні документи також показали, що "показник ціни" згадувався першим у списку з 5 основних диференціаторів та переваг для споживачів.

Там вказано, що Amazon хоче застосовувати "диференційовану" цінову стратегію, оскільки передбачає, що середня ціна продажу бездротових гарнітур залишиться вищою ніж 100 доларів протягом наступних кількох років. Компанія конкретно перерахувала таких конкурентів:

  • AirPods від Apple;
  • Pixel Buds від Google;
  • Galaxy Buds від Samsung.

"Echo Buds обіцяють забезпечити зручний доступ до Alexa під час руху. Однак саме стриманий та зручний дизайн, активне шумопоглинання з чудовим звуком та функції Alexa – все це за ціною менше ніж 100 доларів нарешті змушує цих клієнтів придбати їх", – підсумували у документі.

Echo Buds від Amazon: що відомо

  • Amazon оголосила про запуск нових Echo Buds. Вони будуть доступні в обмеженій кількості по акції за ціною в 99 доларів. Початкова ціна для продажу була 119 доларів.
  • Навушники мають бездротову зарядку. Вони на 20% менші від тих, що презентували у 2019 році.
  • Спочатку нові Echo Buds мали вийти наприкінці 2020 року, але випуск затримали.