Водночас губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков намагається вдати вигляд, що "все добре". Про це він сказав у своїй соцмережі, інформує 24 Канал.

До теми Російські добровольці – на Бєлгородщині та Брянщині: знищений пункт ФСБ, у регіоні чути вибухи

У Бєлгороді вже панікують

Влада Бєлгородщини провела термінову нараду. Під час засідання посадовці заговорили про "трєвожниє вєсті" з військової частини у регіоні. Однак подробиць чиновникам так і не розкрили.

Посадовці Бєлгорода в істериці: дивіться відео

Губернатор Гладков заволав про масовану інформаційну атаку на Бєлгородську область. Зокрема він повідомив про нібито обстріл Грайворонського району. За словами чиновника, ніхто не постраждав.

Також йде поширення інформації про евакуацію з Шебекіно. Це брехня, цього немає. Коли буде погіршення або покращення – ми скажемо,
– заявив губернатор.

Звичайно ж, сподіваємось, що на Росію чекає лише погіршення.

Що цьому передувало

  • Мережею ширяться відео, на яких видно, як бійці "Російського добровольчого корпусу" стоять попереду табличок, на яких видніються назви таких населених пунктів, як Безлюдівка, Чуровичі та Любимівка.
  • Певні російські інформаційні ресурси повідомляють, що триває запеклий бій з нібито "українською ДРГ" на кордоні Бєлгородської області біля села Дронівка.
  • Як повідомляють окупанти, у небі помічено дрони та є багато військової техніки в цьому регіоні.