Про це повідомляє місцеве проросійське видання "Кримінформ", посилаючись на прес-службу управління доріг окупантів "Тамань".

Читайте також: Кримський міст відкрили для проїзду вантажівок: фото і відео

Частина Кримського мосту обвалилася: дивіться відео

Так, на морській ділянці будівництва Кримського мосту один із залізничних прольотів нахилився та впав у воду. Зазначається, що причина "обвалу" – технічна несправність однієї з домкратних систем.

Опори Кримського мосту не пошкоджені, несуча здатність не порушена. Саму пролітну конструкцію Кримського мосту, що опинилася у воді, отримають з акваторії кранами після необхідної підготовки,
– йдеться у повідомленні.

Російські окупанти запевняють, що на заміну конструкції знадобиться 30-45 діб, а на терміни "реалізації проекту" це не повпливає.


Один із прольотів Кримського мосту з'їхав у воду/ Фото з соцмереж

Один з прольотів Кримського мосту впав у воду: відео

Нагадаємо, нещодавно плавучий кран зіткнувся із автодорожньою частиною Кримського мосту. Плавкран пошкодив бар'єрне огородження і щоглу освітлення транспортного переходу.

Що таке "Кримський (Керченський) міст"?Росія збудувала міст через Керченську протоку, який з'єднує Таманський півострів (Краснодарський край РФ) із Керченським півостровом (окупований Крим). Його протяжність становить 19 кілометрів.