Відповідні фото і відео опублікувало видання Керч.Інфо.

Читайте також: Кримський міст встановив новий "рекорд"

Вантажівки почали рух по мосту рівно о 00:00. Вже за перші вісім годин після відкриття по ньому проїхали 706 вантажних автомобілів.

1 жовтня з 00:00 до 08:00 по Кримському мосту проїхало загалом 706 вантажних автомобілів, в тому числі на Тамань – 324 вантажівки, в Керч – 382 вантажівки,
– повідомили у прес-службі оператора транспортного переходу "Тамань".

Зазначимо, раніше 24 Канал повідомляв, що окупанти планували відкрити Кримський міст для руху вантажного транспорту в ніч на 1 жовтня. До цього по мосту можна було їздити лише легковим автомобілям.

Автодорожню частину мосту через Керченську протоку відкрили для руху легкових автомобілів 16 травня. У 2019 році планується відкриття залізничної частини мосту.


Кримський міст відкрили для проїзду вантажівок


По Кримському мосту почали проїжджати вантажівки


Кримський міст відкрили для проїзду вантажівок


По Кримському мосту запустили рух вантажівок


Кримський міст відкрили для проїзду вантажівок


По Кримському мосту запустили рух вантажівок

Дивіться відео запуску руху вантажівок по Кримському мосту:

Нагадаємо, 15 травня президент Росії Володимир Путін відкрив Кримський міст, запустивши рух по ньому. Водночас, Президент України Петро Порошенко заявив, що незаконне будівництво російськими окупантами Керченського мосту є черговим свідченням нехтування міжнародним правом зі сторони Кремля.

Що таке "Кримський (Керченський) міст"?Росія збудувала міст через Керченську протоку, який з'єднує Таманський півострів (Краснодарський край РФ) із Керченським півостровом (окупований Крим). Його протяжність складає 19 кілометрів.