В'ячеслав Чаус повідомив, що через вкид про евакуацію, до ОВА надходить дуже багато запитів. Однак голова ОВА нагадав, що ворожі інформаційні війська працюють, тому важливо не вірити фейкам.

Зауважте За час активної російської агресії на Чернігівщині – понад 500 загиблих і понад 1000 поранених

Необхідності в евакуації немає

Голова Чернігівської ОВА наголосив, що поки що потреби в евакуації з області немає. Якщо така потреба з'явиться – про це неодмінно повідомлять. Тому Чаус закликав довіряти інформації лише з офіційних джерел.

У мене велике прохання: нічого не змінилося, ми довіряємо інформації виключно з офіційних джерел. Якщо буде потреба в евакуації, ми про це обов’язково скажемо і забезпечимо її реалізацію,
– наголосив Чаус.

Голова ОВА підкреслив, що ситуація в Чернігівській області стабільна. Окупанти періодично обстрілюють прикордонну зону, однак наші Збройні Сили реагують на обстріли, а бійці Держприкордонслужби сумлінно виконують свої обов'язки. Тому В'ячеслав Чаус попросив мешканців Чернігівщини зберігати спокій.

Звернення Чауса до мешканців Чернігівщини: дивіться відео

Ситуація на Чернігівщині: останні новини

  • Російські загарбники щодня обстрілюють прикордонну зону на Півночі зі своєї території. Наприклад, 20 травня росіяни 8 разів відкривали вогонь з мінометів.
  • 21 травня окупанти атакували щонайменше 15 разів. На щастя, обійшлося без жертв та постраждалих.
  • 22 травня загарбники обстріляли прикордоння 6 разів. Ймовірно, для цього вони використовували гранатомети. Внаслідок обстрілу окупантів постраждав район села Сеньківка у Чернігівській області. Втрат серед особового складу та техніки ЗСУ немає.
  • Під час виступу на Міжнародному економічному форумі президент Володимир Зеленський повідомив, що кількість жертв унаслідок авіаудару по Десні 17 травня зросла до 87 осіб. Під час удару російські ракети влучили у 2 будівлі, однак що це за будівлі – не повідомляють.
  • Унаслідок перебування російських окупантів на Чернігівщині, в області знаходять чимало мін та інших боєприпасів. На одній із таких під час польових робіт підірвався трактор. На жаль, водій загинув.
  • За даними The Washington Post, Росія знову стягує війська на кордон із Чернігівщиною і Сумщиною.

Цікаво – зведення Генштабу ЗСУ про ситуацію на фронті станом на 26 травня: дивіться відео