Про це в інтерв'ю газеті "День" заявив народний депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов.

"Дивіться, сьогодні почався ще один важливий процес - відділення бізнесу від влади. У нас є супер-ліга бізнесу. Я б до неї відніс п'ять-шість осіб. І той же Рінат Леонідович (Ахметов), і той же Пінчук, і той же Коломойський, і той же Ярославський, і той же пан Жеваго", - заявив Чечетов.

За його словами, всі названі ним люди "віддаляються від політики". "Другий поверх бізнесу повинен побачити і теж зробити свої висновки. Тобто розпочався процес відділення бізнесу від влади. Це і на Заході так. Одні займаються бізнесом, інші - політикою", - додав регіонал.

На питання про те, як старшому синові президента Олександру Януковичу вдалося за один рік увійти в сотню найбагатших людей України, Чечетов відповів: "Старший син займається бізнесом".

"Я вам наведу приклад, ось є Костянтин Жеваго (народний депутат від БЮТ, - прим.). Він молодший сина президента, і він мільярдер. Просто талановитий хлопець. Йому просто треба піти з парламенту, от і все. Це прекрасно, коли людина знаходить свою сферу і там себе реалізує. Одна в бізнесі, інша в політиці, третя в журналістиці, четверта на естраді, п'ята в науці. Це нормально", - додав Чечетов.