Як повідомили у прес-службі партії, про це заявив член фракції, заступник голови комітету Верховної Ради з питань охорони здоров`я Віктор Корж.

"Заява головного санлікаря Росії про якісь негативні наслідки, до яких нібито призведе передача ветеринарній службі функцій контролю над якістю продуктів харчування, – найсправніша провокація, яка, крім усього іншого, ще й позбавлена належних аргументів", - переконаний депутат.

За його словами, розширення повноважень Держветфітослужби України здійснено за прикладом держав Євросоюзу – і ця структура зможе контролювати якість і безпеку продуктів харчування по всій території України.

Заяву головного санітарного лікаря РФ про те, що в Україні "де факто" громадянина визнали твариною, адже контроль над харчуванням людей належить ветеринарній службі, розкритикував інший "регіонал" Михайло Чечетов.

"Я не думаю, що висловлювання цього чиновника і його позицію розділяє офіційна влада – президент і прем`єр-міністр РФ. Тому давайте не зводити дурість і аморальність однієї людини в ранг державної політики", - закликав Чечетов.

Нагадаємо, що головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко заявив, що Росія може закрити кордон з Україною.”В Україні повноваження з контролю за продовольством і харчуванням, у тому числі у дитячих організованих колективах передані ветеринарній службі. Де факто, це є визнання громадянина України твариною”, — сказав він.