Але у разі смерті Кадирова може розпочатися боротьба кланів. Про це 24 Каналу розповіла голова благодійного фонду "Русь сидящая" Ольга Романова.

Дивіться також Адам Кадиров побив ув'язненого у СІЗО: батько похвалив сина, а ось у Кремлі відреагували інакше

Діти Кадирова

Діти Рамзана Кадирова почувають себе доволі зухвало під прикриттям свого впливового батька. Останній гучний скандал був пов'язаний із 15-річним сином бойовика Адамом. Він побив затриманого за спалення Корану чоловіка у СІЗО. А сам Кадиров-старший похвалив його за це.

Діти Кадирова свого батька довго не переживуть. Тому що уявити собі, що хтось із них отримає владу у спадок неможливо. У будь-якому випадку це буде війна кланів,
– відзначила Ольга Романова.

Ольга Романова про боротьбу за владу після Кадирова: дивитись відео

У цій так званій війні кланів активну участь братиме безпосередньо Росія, вважає голова благодійного фонду. І застосовуватиме свої класичні методи боротьби.

"Літак, "Новачок", або так заріжуть, або в аварію потраплять. Дивишся на цих царських дітей-вовчат і думаєш: ну-ну, добре. Нехай тобі мило посміхаються, дорослим ти не станеш", – додала вона.

Діти Рамзана Кадирова: що відомо

  • Улюбленою донькою Рамзана Кадирова і чеченською принцесою називають 24-річну Айшат Кадирову. У 17 років вона очолила модний дім, заснований її матір'ю. У 21 Рамзан Кадиров призначив її на посаду першого заступника міністра культури Чечні. Він зазначив, що попри свій юний вік, дівчина має великий досвід керівництва.
  • Іншу доньку – Хумат – Кадиров призначив на посаду куратора у сфері охорони здоров'я Чечні. Раніше вона була на посаді заступника керівника секретаріату глави республіки. До слова, цю посаду раніше очолював зять головного тік-токера Адам Алханов. Наразі він віцепрем'єр.
  • Дитячі та молодіжні організації Чечні очолює 16-річний Ахмад Кадиров, про що повідомлялося минулого року. Тоді неповнолітній син Рамзана відвідав зустріч з російським міністром освіти, де "обговорював нові ідеї виховання молодого покоління".