Про це він повідомив у коментарі ТСН.ua.

"Інтерв'ю, звичайно, гостре та місцями смішне, але хочу багатьох засмутити: я не давав інтерв'ю жодній газеті Politico. Зараз консультуюся з адвокатами стосовно своїх подальших дій у зв'язку з виходом цього матеріалу", — сказав бізнесмен.

Водночас депутат Сергій Лещенко, який добре знає автора матеріалу Олівера Керролла, передзвонив йому і пересвідчився, що така бесіда таки була.

"Я зв'язався з автором матеріалу Олівером Керроллом, який, звичайно ж, підтвердив, що всі цитати Коломойського — правда. Вони спілкувалися 3,5 години в листопаді. У журналіста є аудіозапис розмови", — написав Лещенко.

Феерическое интервью Коломойского, где он наговорил о Тимошенко, Саакашвили, Ложкине, Ахметове, записал мой товарищ...

Опубліковано Сергієм Лещенком 21 грудня 2015 р.

Цю інформацію підтвердив і політолог Тарас Березовець. За його словами, спеціально для цього інтерв'ю Керролл літав на зустріч з Коломойським до Женеви.

Тут мой ливерпульский друг-гастролер Oliver Carroll еще больше месяца назад записал интервью с Игорем Коломойским. Специ...

Опубліковано Taras Berezovets 21 грудня 2015 р.

Нагадаємо, на сайті газети Politico вийшло скандальне інтерв'ю з Ігорем Коломойським. У бесіді олігарх нібито назвав Юлію Тимошенко "повією" та обіцяв набити Саакашвілі, як пса.