Як повідомили у прес-службі Чернівецької міської ради, відповідну угоду про наміри щодо кредитного фінансування цього проекту 5 травня підписали міський голова Олексій Каспрук, директор комунального підприємства "Чернівецьке тролейбусне управління" Іван Іванічек та старший банкір ЄБРР Денис Гайовий.

"На сьогодні ми розраховуємо на суму до 10 мільйонів євро. Попередньо плануємо, що кредит буде наданий на 13 років з можливим трирічним пільговим періодом, але це має бути підтверджено рішенням ради директорів банку та рішенням Чернівецької міської ради", — зазначив Гайовий.

В свою чергу мер Чернівців висловив переконання, що депутати міськради підтримають цей проект.

"Цей проект є дуже важливим для чернівчан і дає можливість місту у стислі терміни розпочати оновлення тролейбусного парку. Чернівці вважають своїм стратегічним завданням розвиток екологічного електротранспорту, тому не маю сумніву, що проект буде підтриманий депутатським корпусом і громадою міста. Ми хочемо мати у місті безпечний і комфортний громадський транспорт і спільний з ЄБРР проект суттєвий крок до досягнення цієї мети", – заявив Каспрук.

До слова, раніше про готовність ЄБРР фінансувати оновлення рухомого складу українських залізниць повідомив старший банкір організації в Україні Марк Магалецький.