Порушники відмовилися показати COVID-сертифікати на вимогу правоохоронців. Про це заявила заступниця голови Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Анжела Косован.

Цікаво Поліція не пустила автобус антивакцинаторів на протест до Києва: не мали COVID-документів

Чиновники є противниками вакцинації

Під час перевірки в одному з ресторанів Чернівців поліцейські та представники Держпродспоживслужби попросили голову районної ради Руслана Демніцака та депутатів, які були з ним, показати COVID-сертифікати. Однак чиновники відмовилися. Демніцак, за словами Косован, навіть почав дзвонити "кому треба", щоб перевірку закрили.

В іншому ресторані правоохоронці хотіли перевірити COVID-сертифікат у голови департаменту урбаністики та архітектури Чернівецької міськради Андрія Тимофійчука. Однак він, як і чиновники з районної ради, такого документа не мав.

За словами Анжели Косован, чиновники й не збираються вакцинуватися, хоч би й мали це робити одними із перших.

Це люди, які повинні були першими вакцинуватись і показати власним прикладом свою свідомість,
– заявила Косован.

Загалом правоохоронці та Держпродспоживслужба того дня провели 41 перевірку та склали 4 протоколи. Відвідувачів без відповідних сертифікатів виявили у 3 закладах.

Коронавірус в Україні: останні новини

  • За добу 3 листопада в Україні виявили 27 377 випадків коронавірусу.
  • 3 листопада у Києві відбувся марш антивакцинаторів. Люди вимагали скасування обов'язкового щеплення. Одна з організаторок акції заявила, що "гроші присилали навіть з Росії".
  • У Львові розпочали вакцинацію дітей віком від 12 років. Однак перед щепленням їх обов'язково повинен оглянути лікар.