Про це у Facebook повідомила прес-служба суду.

"Слідчим суддею постановлено рішення, яким підозрюваному Саітову Магомед-Аміну Абубакаровичу обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави", – мовиться у повідомленні

Читайте також: Кривдник Найєма, якого затримали в Азербайджані, вийшов на волю, – адвокат

Термін дії судового рішення про арешт підозрюваного становить 56 днів, тобто до 1 липня 2018 року.

"Слідчий суддя ухвалив доставити Саітова Магомед-Аміна Абубакаровича до Шевченківського районного суду м. Києва для розгляду питання про застосування обраного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою або його зміну на більш м’який запобіжний захід після затримання підозрюваного, однак не пізніш як через 48 годин з часу його доставки до місця кримінального провадження", – зазначається у повідомленні суду.

Читайте також: Побиття Найєма: у ГПУ сповістили, коли візьмуться за екстрадицію Саїтова

Нагадаємо, 30 квітня у центрі Києва народного депутата Мустафу Найєма побили молодики, із якими у нього стався конфлікт через небезпечне порушення останніми правил дорожнього руху. Нападники завдали політику кілька ударів і втекли. Трьох вдалось затримати, ще один устиг виїхати за кордон.

2 травня суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту трьом нападникам на Найєма. А 5 травня в Азербайджані було затримано ще одного імовірного нападника на політика.