Євген Дейдей справді нічого не сказав, жодної обіцянки "Народного фронту". Бо їхні обіцянки – то страшна таємниця. Схоже, для самого Дейдея теж. А от в "БПП" все прозоро. Може здатися, що журналісти попросили у депутата сказати у мікрофон тост, але ні. Це він пригадував програму найбільшої парламентської фракції – президентської. До речі, в цілому не дуже помилився.

Десь так і написані програми всіх політсил. Наче вони писалися за келихами і взагалі був фуршет з караоке, тож часу детально продумати їх не вистачило. Окреслили все хороше в загальних рисах. А потім. Коли обралися, одразу, не гаючи часу, взялися виконувати. Вдаватися в деталі знову не було коли, тож вийшло як вийшло.

Читайте також: Обіцянки чи цяцянки? Що з обіцяного виконав Порошенко

До прикладу, підтримка сільського господарства. І "БПП" і "Народний фронт" Арсенія Яценюка обіцяли особливу увагу держави до агропромислового комплексу (АПК). На практиці вийшло специфічно.

Половину із чотирьох мільярдів сільгоспдотацій з бюджету цього року отримують найбільші агрохолдинги країни – Косюка і Бахматюка. Може здатися, що в процесі виконання обіцянки про підтримку АПК в неї виникло невидиме раніше друге дно. Бо слово "підтримка" асоціюється з тими, хто її справді потребує, а не з доларовим мільярдером і мультимільйонером.

З якими ще обіцянками та галсами йшли політики на вибори – дивіться у програмі.