Стараннями Грейнджера, Хенсборо та Колінсона гості захопили ініціативу вже на старті гри і за 3,5 хвилини до її завершення володіли перевагою у 10 очок. Та в цю мить до справи взявся лідер “биків” - Дерік Роуз. Саме він повів за собою партнерів у ривок, набравши у цей відрізок часу 7 із 16-ти очок команди.

Водночас суперникам за останні 3 хвилини господарі дозволили закинути у власне кільце лише один бал. У підсумку, “Булз” оформили тріумф 104:99, а Дерік Роуз із 37-ма пунктами в активі став головним творцем перемоги.

“Маямі” прогнозовано повело вперед в протистоянні із “Філадельфією”. “Атланта” на виїзді виграла перший матч в “Oрландо”. “Даллас” перед рідними вболівальниками розібрався із “Портлендом”.