Зокрема йдеться і про підтримку нашої держави на шляху до ЄС.

Читайте також Україна проходить крізь пекло, – фон дер Ляєн закликала лідерів ЄС надати статус кандидата

Вони також обговорили, як YES та майбутня 17-та Щорічна зустріч YES можуть сприяти утриманню питання України на міжнародному порядку денному.

Наглядову раду представляли Олександр Кваснєвський, президент Польщі (1995-2005), голова Наглядової ради YES; Карл Більдт, міністр закордонних справ Швеції (2006-2014), прем'єр-міністр Швеції (1991-1994); Вольфганг Ішингер, посол, ексголова Мюнхенської конференції з безпеки, старший професор школи управління Hertie; Керсті Кальюлайд, президентка Республіки Естонія (2016-2021), всесвітня адвокатка стратегії ООН "Кожна жінка, кожна дитина"; та Віктор Пінчук, засновник та член наглядової ради YES та засновник Фонду Віктора Пінчука та групи EastOne.

У день візиту, який співпав із 81-річчям бомбардування Києва фашистською Німеччиною, Наглядова рада YES відвідала передмістя Києва, зруйноване рашистами: Гостомель, Бучу та Бородянку.

Наглядова рада YES також провела зустрічі з міністром закордонних справ Дмитром Кулебою, міністром оборони Олексієм Резніковим, першим віцепрем'єр-міністром та міністром економіки Юлією Свириденко, послами, членами парламенту, експертами та журналістами.

Це – будинок у Києві на Володимирській, з якого мій дід у цей день – 22 червня – рівно 81 рік тому пішов на війну проти фашистської Німеччини. А це – Гостомельський аеропорт, який наші воїни-герої відстояли першого дня нашої Війни за Незалежність.
Сьогодні, у річницю першого удару фашистів по Україні, ми з Наглядовою радою Yalta European Strategy (YES) побували там, куди припав перший удар рашистів. Це символічно: Перемогли тоді – Переможемо і тепер!
– зазначив Пінчук.

Додамо, що Ялтинська Європейська Стратегія (YES) – провідна платформа, де обговорюється європейське майбутнє України в глобальному контексті. YES сприяє розвитку нових ідей, налагоджує зв’язки України з міжнародними партнерами та підтримує сили, що виступають за зміни в Україні, розбудовує мережі тих, хто підтримує нову Україну по всьому світі.

Вас може зацікавити – ЗСУ завдали ще одного удару по острову Зміїний: відео