В ефірі 24 каналу політолог Олег Саакян пояснив, що такі рішення Ердогана криються в російських грошах, які турецький президент хоче утримати.

Важливо Візит Ердогана в Україну обов'язково буде, – політтехнолог пояснив, чому це вигідно Туреччині

Політолог пояснив, що відбувається міграція російських олігархів та їх компаній до Туреччини. Зокрема Яндекс переїжджає, а також ще декілька корпорацій, які повʼязані з росією. Вони різко змінюють юрисдикцію та перефарбовуються в турецькі компанії, аби на них не діяли санкції Заходу.

Ця міграція відбувається ще й у Вірменію. Також частково в Казахстан, проте там несприятливі умови й тому частина компаній відмовилися. Казахстан зайняв куди більш жорстку позицію щодо путінського режиму,
– повідомив Олег Саакян.

"Картки "Мір" й інтеграція банківської системи росії має допомогти цим корпораціям. Відповідно через них буде відбуватися взаємодія з іншими російськими компаніями, що залишилися в росії. ", – додав Саакян.

російські туристи

Олег Саакян додав, що таке рішення ще й спрощує обслуговування російських туристів. Адже країні-агресорці потрібно, щоб картками "Мір" користувалися. Відповідно значна частина туристів, яка приїде до Туреччини, спокійно їх використовуватиме. Це буде створювати ілюзію, що банківська система росії функціонує нормально й нічим це не загрожує пересічному росіянину. При цьому Туреччина отримує притік грошей.

До теми – Ердоган покликав путіна на зустріч із Зеленським: дивіться відео

Останні новини щодо Туреччини

  • У Туреччині 5 банків переходять на російську платіжну систему "Мір". Це буцімто потрібно самій країні, а також для полегшення подорожей для туристів з держави-терористки.
  • Реджеп Ердоган знову запропонував російському диктатору владіміру путіну провести зустріч з президентом України Володимиром Зеленським у Туреччині. Таку пропозицію турецький президент зробив під час візиту до росії.
  • Президент Туреччини Реджеп Ердоган зустрівся з путіним у Сочі. Вони говорили понад 4 години. Мовилось про співпрацю та газові питання.