Таку позицію він висловив у коментарі Українські правді. Ляшко зазначив, що не може зараз покинути свою посаду.

Зверніть увагу Новий формат карантину: Україну поділять на зелену, жовту, помаранчеву та червону зони

"Сьогодні епідситуація в Україні змушує мене залишатися на посаді, на якій я перебуваю сьогодні", – сказав заступник міністра охорони здоров'я.

Я вважаю себе професіоналом та експертом у цій сфері, тому першочерговим завданням все ж є відновлення системи протиепідемічного захисту,
– зауважив Ляшко.

Як ствердив головний санепідемлікар, "людина має бути максимально ефективна там, де вона є та приносить максимальну користь".

Також Ляшко наголосив, що це виключно його рішення і "воно якраз адекватне до ситуації". Водночас він не сказав, хто запропонував йому балотуватися у мери та чи пропонували це в Офісі Президента. Однак він не відповів, чи закрите для нього питання київських виборів міського голови. Як довго планує перебувати на посаді санепідемлікаря – також не сказав.

Що відомо про похід Ляшка у мери Києва?

9 липня 2020 року у "Слузі народу" запевнили, що не проти, аби головний санепідемлікар та заступник глави МОЗ Віктор Ляшко брав участь у виборах мера Києва.

Сам Ляшко в інтерв'ю 24 каналу розповів, що багато хто в Офісі Президента пропонував йому взяти участь у виборах мера столиці. Однак Ляшко уникав запитання чи є в нього все ж мерські амбіції.