Заяву щодо вбивства Козлова зробив заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін. За його словами, за кілька днів до злочину поширили інформацію, що бізнесмена мають затримати правоохоронці.

Актуально Убивство бізнесмена в черкаському кафе: з'явилося відео моменту розстрілу

Кілер видав себе за співробітника СБУ

Єнін нагадав, що Козлова застрелили на очах його охорони. А все тому, що кілер прикинувся співробітником СБУ.

І саме через це його охорона навіть не здійснила жодного руху, щоб захистити свого патрона. Вони щиро вірили, що це співробітники СБУ прийшли його затримувати. Тому не здійснили жодних дій, щоб попередити це,
– зауважив заступник очільника МВС.

Водночас він пообіцяв, що найближчим часом правоохоронці оприлюднять перші результати розслідування. Хоча цей злочин є не дуже легким.

До теми Конфліктував зі "смотрящим" по місту: з'явилися деталі про вбитого в Черкасах бізнесмена

Вбивство бізнесмена Козлова: головне

  • 22 вересня у кафе в центрі Черкас на вулиці Байди Вишневецького невідомий стріляв у Михайла Козлова. Медики, які прибули на місце злочину, не змогли врятувати чоловіка.
  • Відомо, що Козлов пив каву у компанії спортсменів. Останні також зазнали поранень.
  • За даними ЗМІ, вбитий міг бути причетним до криміналу. Попередньо, він був співзасновником громадської об'єднання "Організований захист громадян" та охоронної компанії "Сталь".
  • Ймовірно, пов'язані з організаціями Козлова чоловіки організовували пікет прокуратури Черкас та брали участь у розбірках за базу вчителів.