Окрім цього, сьогодні світ пропонує неймовірну кількість контенту та розваг: кінематографічні відеоігри, стрімінгові відео- та аудіосервіси, як-от Netflix, YouTube Music та інші. З появою такого різноманіття з'являється ще більше причин для того, щоб час, проведений за крутими відеоіграми, переглядом кіно чи спортивних матчів, став ще комфортнішим. А ще сьогоднішні реалії ускладнили вечірні походи в кіно, то чому б не відвідати кінотеатр, не виходячи з дому? Сучасні OLED-телевізори з великим ультратонким екраном та вражаючою картинкою чудово впораються з цими завданнями та подарують неймовірні враження від перегляду всій родині.

Інноваційна технологія OLED

Насправді, небагато людей під час вибору телевізора замислюються над тим, яка саме технологія застосовувалась у процесі виробництва матриці. Адже прийшовши у магазин та поглянувши на гори товарів на полицях, хочеться вибрати телевізор без зайвих клопотів, з якісним зображенням та сучасним дизайном. Тому, аби полегшити процес вибору, ми розповімо, чому варто обирати телевізори з OLED-дисплеєм та в чому їхня перевага над LCD (традиційними рідкокристалічними дисплеями).

ОLED

(тобто Organic Light Emitting Diode, органічний світлодіод) – це технологія, яка не потребує фонового підсвічування. Простіше кажучи, в OLED-дисплеях пікселі ( так називають найменшу одиницю цифрового зображення) випромінюють власне світло під час проходження електричного току, що відрізняє їх від LCD-дисплеїв.

Така технологія вже декілька років використовується у дисплеях планшетів та смартфонів, а у 2016 році вона перекочувала й у виробництво телевізійних екранів, як-от у Smart TV відомої компанії LG. То ж чому варто обирати OLED-телевізор?

Вражаюча якість зображення

Популярність OLED-телевізорів пов'язана з дуже високою якістю картинки, що забезпечується спеціальним органічним шаром, який є джерелом світла в OLED-дисплеях.

Основною перевагою OLED є здатність до високого діапазону контрастності, що робить зображення надзвичайно яскравим. OLED-дисплей забезпечує чудову глибину кольору завдяки пікселям, які самостійно вмикаються та вимикаються. Такий ефект подарує відчуття глибокого занурення в події, які відбуваються на екрані, а різнобарвна палітра кольорів та відмінна деталізація зроблять картинку близькою до реальної.

Енергоефективність та економічність

На відміну від традиційних рідкокристалічних чи плазмових дисплеїв, OLED забезпечує дійсно високі параметри яскравості та контрастності зображення, споживаючи мінімальну кількість електроенергії, оскільки OLED-телевізори не потребують додаткового підсвічування.

Футуристичний дизайн

Завдяки технології OLED-телевізори настільки тонкі, що їхня товщина сягає кількох сантиметрів, що забезпечує ефективне використання вільного простору. Неймовірно тонкі панелі дозволяють експериментувати з унікальними дизайнами, як-от гнучкими екранами, що дає можливість створювати вигнуті OLED-телевізори, які стануть чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру. До того ж такий функціонал забезпечує широкий кут огляду, завдяки чому картинка займає практично весь екран та залишається якісною з будь-якої перспективи.

Ноу-хау для геймерів

Індустрія відеоігор розвивається з неймовірною швидкістю: картинка стає складнішою та динамічнішою, а комп'ютерна 3D-графіка з кожним роком стає вимогливішою до технічних засобів, оскільки з'являється все більше спецефектів, деталізації та фотореалізму. OLED-телевізори оснащені двома важливими функціями для комфортної гри: вони володіють швидкістю відгуку та низькою затримкою виведення зображення, тому будь-яка дія за лічені долі секунди буде відображатись на екрані, що надзвичайно важливо, наприклад, для жанру шутера, як-от Counter-Strike чи Call of Duty.

Найсучасніші OLED-телевізори LG 2020

Якщо ви у пошуках якісного OLED-телевізора та не знаєте, якого виробника вибрати, радимо звернути увагу на лінійку телевізорів OLED 2020 року від компанії LG Electronics, світового лідера в галузі інноваційних технологій.

Компанія у 2020 році поповнила полиці магазинів інноваційними моделями LG OLED. Нова лінійка LG OLED з надтонким корпусом та витонченим дизайном створена на базі інтелектуального процесора третього покоління, який здатен до аналізу контенту, що забезпечує ефект присутності.

Також цього року компанія вперше представила нову якість відтворення відео – Dolby Vision IQ, що гарантує оптимальне зображення в умовах будь-якого освітлення та будь-якого формату. А технологія відтворення звуку Dolby Atmos подарує відчуття, наче ви знаходитесь у кінотеатрі.

До того ж LG OLED – перші телевізори з підтримкою NVIDIA G-SYNC-сумісних відеокарт, тому вони стануть чудовим вибором для тих, хто захоплюється відеоіграми.

8K-модель LG OLED ZX Real володіє високою деталізацією, яка приголомшує чіткістю зображення та високою продуктивністю, що піднімає картинку на якісно новий рівень.

Серія GX Gallery та серія LG OLED WX Wallpaper підійде тим, хто не лише шукає якісне зображення, але й бажає ефектно оновити інтер'єр, адже моделі цих серій чудово доповнять його, економлячи простір.

Технологія автономного підсвічування пікселів в OLED-телевізорах LG робить їх просто знахідкою як для простого користувача, який цінує високі стандарти якості та зображення, так і для геймерів, які можуть насолоджуватись комп'ютерними іграми з плавним керуванням без аудіовізуальних дефектів.