На підконтрольній території Луганщини та Донеччини влада лишилася в руках тих самих людей, які заправляли там і під час окупації бойовиків, тих самих, які виходили на проросійські мітинги та давали добро на підняття ворожих прапорів над українськими містами.

Заради м'яких чиновницьких крісел вчорашні сепаратисти миттєво перетворилися на палких патріотів. Та віддувається за своїх колег лише ефектна блондинка – Неля Штепа. Третій рік поспіль екс-очільниця Слов'янська "відсиджується" в Харківському СІЗО за сепаратизм. Проте вироку їй досі не винесли, а вона сама своєї вини не визнала.

Читайте також: Хто керує українськими суддями і що буває з тими, хто не підкоряється системі: розслідування

Майже два роки знадобилося прокурорам, щоб пред'явити підозру та арештувати міського голову Торецька Володимира Слєпцова. Тобто за три роки офіційно оголосили підозру в сепаратизмі лише двом мерам, не дивлячись на те, що проросійські мітинги проходили в багатьох містах Донбасу.

За рахунок кого і чого чиновники, що схиляли мешканців українських міст до приходу "русского мира" дотепер не те що не покарані, а ще й керують цілими містами – дивіться в розслідуванні.