Офіційна версія арешту Бугрова підозрюють в участі в поставках неякісних,"вживаних й контрафактних" труб підприємству "Усть-Луг Ойл".

Українські ЗМІ пов'язуюють ареш Бугрова співробітниками УФСБ із завершенням зачистки противників лідера самопроголошеної ЛНР Ігоря Плотницького.

За інформацією аналітичного відділу ГІ " Права Справа" основні претензії до Бугрова з боку співробітників ФСБ пов'язані з розкраданням гуманітарної допомоги та привласненням останнім великих сум грошових надходжень, які перераховувалися бойовикам з території РФ.

Гроші, що перераховувалися росіянами на розбудову військових та спеціальних структур самопроголошеної ЛНР, Бугров використовував для покупки елітної нерухомості в Криму.

В розпорядженні аналітичного відділу ГІ "Права Справа" є доповідна записка співробітника т.з в. МГБ ЛНР на ім'я начальника контррозвідки, в якій йдеться про ці факти. Далі мовою оригіналу:

"Начальнику контрразведки

Бугров Олег Евгеньевич (бывший министр обороны ЛНР) оформил покупку недвижимость на сумму 400 тысяч долларов два объекта недвижимости в Крыму, г.Ялта, при оформлении вел себя не аддекватно, демонстрировал свое бывшее удостоверение бывшего Министра ОБОРОНЫ ЛНР, оформлял недвижимость вместе со своей третьей женой (находится в настоящее время в положении), а также своими двумя детьми... Информация подтверждает агент по недвижимости... Документы сканы будут позже"

Таким чином, арешт Бугрова співробітниками ФСБ РФ пов'язаний не з зачисткою "політичної опозиції" в ЛНР, а з бажанням спеціальних служб РФ отримати інформацію про факти фінансових зловживань та розкрадання гуманітарних вантажів командою самого Плотницького з метою встановлення тотального контролю за діяльністю "лідера" ЛНР.

Читайте також: "ЛНР" грабує мирне населення. Офіційні докази