Давид Саакашвілі в Києві живе 3 роки, працює юристом. Представники Міністерства внутрішніх справ затримали чоловіка біля його будинку в Києві. Після цього вивезли до відділення міграційної служби.

Рятувати Давида, приїхали соратники Саакашвілі, депутати та адвокати. За словами екс- заступника генпрокурора Давида Сакваралідзе, жодних документів та протоколів на затримання їм так і не показали.

У міністерстві внутрішніх справ кажуть, працівники поліції не затримували Давида, а просто доставили в органи міграційної служби, аби він покинув територію України.

Державна міграційна служба скасувала дозвіл на проживання в Україні Давида Саакашвілі в березні 2017 року на підставі отриманої інформації від Державної служби зайнятості про анулювання дозволу на працевлаштування,
– сказав речник МВС Артем Шевченко.

У міграційній службі нічого не коментують. А от адвокати Давида Саакашвілі переконують, документів про анулювання дозволу вони не отримували. Тож, Давид має повне право перебувати в Україні. Його посвідка дійсна ще 4 місяці.

Читайте також: Стало відомо, скількох осіб Порошенко позбавив громадянства

Давида Саакашвілі у міграційній службі протримали три години. І відпустили.

Те що робиться – це багатоходова комбінація з метою його видворення з території України так само, як вони робили з братом Михайлом Саакашвілі. Тільки Саакашвілі намагаються ізолювати шляхом позбавлення громадянства а його брата шляхом видворення,
– заявив народний депутат Сергій Лещенко.

Саакашвілі ж налаштований рішуче. 10 вересня він прибуде з Польщі на кордон України і через пункт пропуску "Краковець" спробує в’їхати в Україну. Однак прикордонники не збираються його впускати, бо його український паспорт вже недійсний.

За словами прес секретаря партії Саакашвілі - вони вже укріплюють кордони. Мар’яна Поштар сфотографувала живий кордон з прикордонників, який як вона стверджує - нагнали, аби не пустити в країну екс-губернатора. І за це її нібито затримали.

Прикордонники ж переконують: нікого не затримували. Просто провели виховну бесіду з особою, яка несанкціоновано знімала на пункті пропуску. І на кордоні, кажуть, це укріплення для зустрічі Саакашвіллі, а командно-штабні навчання.