Про це він розповів в коментарі сайту "24".

В грудні минулого року в Македонії відбулися парламентські вибори, за результатами яких партії, що формували владу упродовж багатьох років, втратили парламентську більшість,
– уточнив Сушко.

Нова більшість, відзначив він, виходила лише за участі албанських партій, що представляють албанську етнічну меншість і яка з роками нарощує свій політичний вплив. Сушко зауважує, що після переговорів македонські соціал-демократи домовилися з албанськими партіями про формування парламентської більшості та уряду.

Читайте також: Штурм парламенту у Македонії: з'явились криваві відео захоплення

Але це, за його словами, викликало невдоволення радикальних кіл, а також небажання старих політичних сил поступатися владою, використовуючи саме це невдоволення радикалів.

Сушко додав, що новостворена більшість за участі соціал-демократів та албанських партій спромоглася обрати спікера парламенту. Це стало каталізатором подальшого збурення і власне насильницького захопленням парламенту та побиттям деяких політиків.

Нагадаємо, у четвер, 27 квітня, протестувальники, які є прихильниками екс-прем'єр-міністра Македонії Ніколи Груєвскі, штурмували парламент балканської республіки. Це сталося після того, як коаліція соціал-демократів і етнічних албанських партій обрала спікером парламенту етнічного албанця.