Пряма трансляція на
Останні випуски

Чому його відразу в президенти? – експерт про рейтинги Вакарчука

- Читать новость на русском
Чому Вакарчука висувають одразу в президенти
Чому Вакарчука висувають одразу в президенти / shlyahta.com.ua

Українці не пропонують Святослава Вакарчука в губернатори, чи на пост міністра культури, ні в гуманітарні Віце-прем'єри, одразу на крісло Президента України.

Таку думку висловив громадський діяч Дмитро Співак у коментарі Inforesist.

"Мені дуже подобається творчість Славка і "ОЕ". Я по-справжньому поважаю його громадянську позицію. Він професіонал своєї справи. Тут без варіантів. Але чому ви думаєте, що він може бути успішним Президентом України? Які аргументи?", – дивується Співак.

Читайте також: Вакарчука в президенти: Руслана висловила різку позицію

На його думку, в Україні багато відомих патріотів, то ж чому не запропонувати когось з них на пост Президента України.

Славко хоч кимось керував, крім свого колективу? Ну ось. А команда у нього є? Ні, я розумію, що ті, хто поведе його в Президенти, сформують йому команду. Дадуть правильних людей, радників, міністрів. Тоді чим це відрізняється від сьогоднішньої ситуації кумівства і політичних договірних?
– зазначив він.

На думку експерта, вже краще висувати на пост глави держави Володимира Зеленського, який створив і керує зараз величезним холдингом, на якому працюють тисячі людей. Тож можна зробити висновок, що Зеленський знає, що таке економіка, договірні відносини, формування власної логістики та інше.

Читайте також: Вакарчук взяв у США участь в акції на підтримку українських політв'язнів: фото

Співак додав, що всього цього у Вакарчука немає, так само, як і досвіду у політиці. Але очевидно, що головною перевагою Святослава є те, що він – не з системи олігархів, тож корупція йому не цікава. Політик переконаний, що без серйозного фінансування тих же олігархічних кланів президентом в Україні не стати.

"Дуже хочу, щоб Вакарчук почав демонструвати свою реальну ефективність і показувати якісь конкретні результати в політичному житті країни. Причому, вже сьогодні, задовго до виборів. Створив би, наприклад, ідеологічну партію зі зрозумілими персонами, продемонстрував би всім свою команду, програму дій і оголосив прізвища – кого він збирається посадити, прийшовши до влади", – додав Співак.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі