Так, зранку 12 березня Службі порятунку у Чорноморську повідомили, що по проспекту Миру маленький хлопчик заліз на вуличний кондиціонер. Він з балкону виліз на техніку, яка знаходилася на висоті другого поверху житлового будинку.

Варте уваги 10-річна дівчинка передала 120 тисяч на авто для прикордонників

Зняти дитину допомогли вогнеборці

Щоб зняти дитину звідти, знадобилася допомога пожежників, які залучили й спеціальну техніку. За допомогою драбини вони у найкоротший час обережно зняли з балкона дитину 2015 року народження.

Шановні батьки, дивіться за своїми дітьми, вони зараз дуже активні і потребують завжди нашого піклування!
– підкреслили у Головному управлінні ДСНС.

Зауважимо, що на опублікованих фото видно, що на балконі поруч з 8-річним хлопчиком стоїть ще одна людина. Однак, вочевидь, це могла бути ще одна дитина, якій б забракло сил витягнути малого наверх.

Вогнеборці вчасно зняли дитину з вуличного кондиціонеру / Фото ДСНС Одещини

Не завжди все завершується добре

На жаль, не завжди дитяча потреба в активності завершується щасливо. 11 березня на Київщині двоє дітей залізли на вантажні вагони, де отримали ураження струмом високовольтної лінії. Один з них потрапив до лікарні, його життю нічого не загрожує. Однак, на жаль, його друг, 13-річний підліток, загинув на місці.

Внаслідок ураження струмом високовольтної лінії, один із них загинув на місці. Другого забрала швидка, наразі його життю нічого не загрожує,
– розповів Андрій Нєбитов.

Внаслідок трагічного випадку начальник Головного управління Нацполіції Андрій Нєбитов закликав батьків пояснити дітям, наскільки небезпечними для життя та здоров'я можуть бути екстремальні розваги.