Про це розповіли в оперативному командуванні "Південь". Захисники зауважили, що росіяни не знаходять сил та підтримки для створення нових ударних угруповань. Тому вороги намагаються компенсувати свою нездатність до атак авіаційними та артилерійсько-ракетними ударами.

Цікаво На Півдні росіяни атакували позиції ЗСУ з гелікоптерів Мі-8

У Чорному морі стало більше російських кораблів

В акваторії Чорного моря зросла до 3 кількість кораблів, які погрожують ракетними ударами. Водночас десантних суден не зафіксували.

Рашисти відтягнули 2 підбитих "потопельника" з числа "Рапторів" від Зміїного до пункту базування в Севастополі із залишками надії їх реанімувати,
– зауважили в ОК "Південь".

Захисники наголосили, що загроза ракетних ударів і з моря, і з повітря, і з тимчасово окупованих територій залишається актуальною. Окупанти, щоб хоч якось виправдати своє руйнування цивільних об’єктів, продовжують розповсюджувати фейки про буцімто розташування військових підрозділів в соціально чутливих місцях – школах, лікарнях, дитячих садках тощо.

Тож в оперативному командуванні "Південь" закликали українців бути уважними та пильними, довіряти лише правдивим джерелам інформації, вірити в сили оборони та безпеки та не заважати їм виконувати свої завдання.

Зверніть увагу Воїни ООС відбили 13 російських атак і збили у небі Донбасу аж 7 безпілотників

Ситуація в Чорному морі: останні новини

  • Ворожі війська активізуються навколо Зміїного. Окупанти розташовують на острові зенітні ракетно-гарматні комплекси. Очевидно, що вони хочуть обстрілювати узбережжя Одещини та захистити свої кораблі від ураження ЗСУ.
  • Окрім цього, у Чорному морі штормом віднесло 2 російські міни. Одна опинилася біля берега Одеської області. Там її знешкодили фахівці підривної команди Військово-морських Сил. Іншу ж міну наші захисники підірвали просто в морі.
  • Також в акваторії Чорного моря перебуває російський фрегат з крилатими ракетами "Калібр". Судно готове атакувати ракетами територію України. Тому загроза авіаударів зберігається.
  • Водночас у Чорному та Азовському морях судна ворожого Чорноморського флоту продовжують блокувати судноплавство.

Варто подивитися – як виглядає Рубіжне після "асвабаждєнія": дивіться відео