Про це він сказав в інтерв'ю “Главкому”.

“Я думаю, що це всього лише страхи. Думаю, що це спеціально запускається така дезінформація, щоб підтримати тих, хто захопив будівлі. Там - агресивно-радикальне крило. Тому що коли ми ведемо переговори з представниками протестуючих - особливих розбіжностей у нас немає, і ми по багатьох позиціях їх переконали, щоб у законодавчому полі відповісти на ті проблеми, які вони нам викладають”, - розповів він.

За словами Тарути, місцевій владі навіть вдалося домовитися про звільнення будівлі для проведення сесії облради. “Але потім, за моєю інформацією, приїхали двоє у військовій формі з автоматами і заборонили їм самостійно приймати рішення”, - зазначив глава Донецької ОДА.

“Таким чином, виходить, що частина людей, які блокують будівлю, перебувають у заручниках своїх же... Тому ось це радикальне крило - воно має залишитися в меншості, воно повинно зрозуміти, що підтримки не буде. Ось тоді ми цю проблему вирішимо”, - підкреслив він.

Нагадаємо, за інформацією російських ЗМІ, в найближчу неділю, 20 квітня, в Україну може повернутись Віктор Янукович.

За словами в.о. генпрокурора Олега Махніцького, правоохоронці вживуть заходів для затримання Віктора Януковича у разі його появи на сході України найближчим часом.