Пряма трансляція на
Останні випуски

Дані клієнтів "ПриватБанку" передали до Росії

- Читать новость на русском
Дані клієнтів "ПриватБанку" передали до Росії
Дані клієнтів "ПриватБанку" передали до Росії / Фото з відкритих джерел

Дані клієнтів "ПриватБанку" санкціоновано були передані в Москву і стосувалися періоду проведення всебічного аудиту операцій пов'язаних осіб.

Про це повідомив глава прес-служби банку Олег Серга у Facebook. Зокрема, він спростував чутки про зламані сервери "ПриватБанку" та витік даних.

Читайте також: В Instagram з’явився новий вид шахрайства щодо клієнтів "ПриватБанку"

"У вересні в рамках проведених протягом 2017 року процедур Сyber аудиту банку, тобто спеціального розслідування рівня безпеки інформаційних систем, фахівцями міжнародних компаній проводилася аналітика безпеки баз даних банку. Зрозуміло, коли мова йде про спеціальне розслідування, не всі співробітники банку були поставлені до відома про діяльність, про хід і методи аудиту, які є конфіденційними. Всі дії в рамках аудиту безпеки, в тому числі і симуляція зовнішнього доступу до систем, були санкціоновані керівництвом банку, інформація не виходила за межі банку і використовувалася виключно для проведення аналітики в рамках аудиту", – пояснила ситуацію керівник мережі регіональних прес-офісів "ПриватБанку" Інна Музичук у коментарі "Обозревателю".

Як відомо, раніше журналіст Олександр Дубінський повідомив, що дані про клієнтів "ПриватБанку" з дозволу НБУ були передані компанією "Kroll" на сервери у Москві.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі