Зазначається, що таким чином комунікаційники хотіли висловити протест проти рішення. Як розповіли колишні працівники, керівництво переконувало їх, що вони аполітична структура і не зважають на минуле їх колег.

Дивіться також Кремлівська телеграм-мережа дискредитує судову реформу: хто веде ці канали, – розслідування

Деталі протесту

П'ятеро працівників комунікаційного відділу звільнилися з державної установи "Центр громадського здоров’я" при Міністерстві охорони здоров’я після того, як керівницею призначили Дар’ю Гордійко. Раніше вона була шефредакторкою медведчуківського телеканалу ZIK.

Як розповіла одна з комунікаційниць Антоніна Доломанжи, вони разом з колегами намагалися донести, що перебування Гордійко на такій посаді недоцільне під час війни. Однак структура відмовилася змінювати рішення, зазначивши, що ЦГЗ – це аполітична організація. Тому команда ухвалила рішення про звільнення

Дар'я Гордійко стала керівницею ще 22 січня й одразу не повідомила, де працювала до цього.

Згадувала лише Прямий. Про ZIK не говорила. Ми це дізналися з пошуку в інтернеті. Кілька тижнів ми намагалися зрозуміти, чи адекватна вона людина взагалі. Сподівалися, що вона якось виправдається. Але впевнилися у протилежному,
– розповіла Антоніна.

Водночас комунікаційниця стверджує, що Гордійко не мала досвіду для призначення на таку посаду. Жінка втручалася в усе, що призводило до уповільнення процесу, а іноді навіть скасування. Саме тому, на думку Антоніни, призначення виглядає ще дивнішим.

Колектив відділу комунікацій зазначив, що вважає неприпустимим призначення у час великої війни людей, які працювали на ворога.

Віктор Медведчук: останні новини

  • Наразі Віктор Медведчук перебуває у Росії – його обміняли на українських військових. Водночас навіть там він продовжує поширювати пропаганду. Екснардеп створив у Росії організацію "Другая Украина". Його колегою став поплічник зі закритого проросійського "112 каналу" Денис Жарких.
  • Вже згодом Медведчук поширив географію організації ще й на Сербію – проєкт став "міжнародним громадським рухом". Метою своєї діяльності цього утворення є "налагодження взаємовигідної співпраці між народами Сербії, Росії та України". Керує філією сербський політик Драган Станоєвич, який підтримує вторгнення в Україну.