Обшуки проходили в офісі, маєтку й автомобілі Геннадія Романенка. Про це повідомила народна депутатка від "Слуги народу" Ольга Василевська-Смаглюк у своєму телеграмі.

До слова На Київщині ДБР розслідує факти незаконної вирубки лісу: державі завдано збитків на 87 мільйонів

Обшуки також пройшли в начальника внутрішньої безпеки Митної служби Мірошниченка, директора департаменту боротьби з контрабандою Ігоря Резніка,
– розповіла парламентарка.

Вона також оприлюднила ухвали суду, які повністю зображають схеми зв'язків між Романенком, контрабандистами й співробітниками митних органів.

Зокрема в ухвалі Печерського суду мовиться про те, що група, яка складалася з митних брокерів, колишніх правоохоронців, а також колишніх і нинішніх митників ввозили в Україну товари з Туреччини, занижуючи їхню митну вартість при розмитненні.

"Я думаю, гроші для оплати пенсій, субсидій, кисневих концентраторів і доріг слід шукати не в МВФ, а вдома у вищевказаних осіб", – заявила Ольга Василевська-Смаглюк.

Ухвали суду у справі Романенка: дивіться фото

Що відомо про Геннадія Романенка?


Це український підприємець, який з 2015 року почав працювати в Державній фіскальній службі. Став радником голови ДФС.

Він має цілу низку державних нагород, серед яких почесний митник України, орден "За заслуги" III ступеня, а також нагрудний знак "За мужність в охороні державного кордону".