Тупицький незаконно покинув Україну

Про це повідомили в пресслужбі Державного бюро розслідувань. Слідчі встановили, що Тупицький залишив Україну без проходження прикордонного і митного контролю та без перевірки документів, які надають право на виїзд за кордон.

Увага У Києві розвідник росіян намагався проникнути на пост Нацгвардії

Працівники Державного бюро розслідувань розпочали досудове розслідування за фактом організації співробітниками правоохоронних органів та цивільними особами незаконного переправлення через кордон екссудді та колишнього Голови Конституційного Суду України Олександра Тупицького,
– йдеться у повідомленні.

Знайшли Тупицького у Відні

Також не було з'ясовано наявність або відсутність підстав для тимчасового обмеження Тупицькому у праві виїзду за кордон.

ДБР зафіксувало перебування Тупицького в Австрії у центрі Відня поруч із автомобілем, зареєстрованим на дружину.


Тупицький у Відні / Фото ДБР

Офіційно даних про перетин кордону немає

Натомість, за інформацією Державної прикордонної служби, у законний спосіб Тупицький державний кордон України не перетинав.

Слідство триває

У ДБР наголосили, що триває слідство у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 332 КК України.

Наразі детективи встановлюють обставини правопорушення та всіх людей, які можуть бути причетні до незаконного переправлення Тупицького через державний кордон України.

Які статки приховує Олександр Тупицький: дивіться відео