Слідчі управління Державного бюро розслідувань Києва завершили досудове розслідування щодо співробітника Управління державної охорони України, який жорстоко побив танцівника співачки.

Читайте також Танцюрист Дорофєєвої зі складною травмою черепа розповів, що насправді сталось біля гей-клубу

Досудове розслідування побиття танцівника Дорофєєвої завершили

За інформацією слідства, 1 серпня працівник УДО, проходячи біля кав'ярні в середмісті Києва, спочатку безпричинно штовхнув танцівника Євгена Гончаренка, а після зауваження ще й жорстоко побив.

Нападник сильно вдарив юнака в обличчя, спричинивши йому тяжку закриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку, лінійний перелом скроневої кістки та інші травми.

Співробітника УДО затримали за підозрою у заподіянні умисного тяжкого тілесного ушкодження. Санкція статті передбачає ув'язнення терміном до 8 років.

Обвинувальний акт вже скерували до суду.

Побиття танцівника Євгена Гончаренка: що відомо

  • 1 серпня Євген Гончаренко випадково зачепив невідомого чоловіка. Той сильно вдарив хлопця, через що танцівник знепритомнів і впав на тротуар. Це сталося у столиці, поблизу гей-клубу Lift.
  • Танцівника співачки Наді Дорофєєвої госпіталізували з крововиливом у мозок. У лікарні провели трепанацію черепа та ввели хлопця в медикаментозну кому. Він мав відриту рану на голові, тому перебував у стерильній палаті.
  • Гончаренко вийшов з коми через 16 днів після побиття. Тоді він був дуже слабким і ледве розмовляв. Додому ж він повернувся наприкінці серпня.