Території, відомі як "сірі зони" у Бєлгородській та Курській областях, складають загальну площу 41,8 квадратного кілометра. Про це свідчать дані інтерактивної мапи DeepStateMAP, інформує 24 Канал.

Дивіться також У Росії всюди палає: чи може похід добровольців вплинути на ситуацію на фронті

Добровольці звільнили новий населений пункт

Вранці 17 березня Сибірський батальйон повідомив про те, що спільно з ічкерійськими добровольцями зайшли до селища Горьківський та захопили адмінбудівлю. Вже вдень повстанці заявили, що населений пункт перейшов під їхній цілковитий контроль. На підтвердження своїх слів вони поділилися відео.

Зазначимо, що Горьківський – селище у Грайворонському районі Бєлгородської області.

Де Горьківський на карті:

"Сірі зони" на території Росії

Активність добровольчих підрозділів у прикордонних регіонах Росії спостерігається в наступних місцевостях: селище Тьоткіно в Курській області, населені пункти Глотове та Лозова Рудка в Бєлгородській області, село Нехотіївка, а також у районі Нової Таволжанки, що також розташовується в Бєлгородській області.

Нова Таволжанка на карті:

Нехотіївка на карті:

Лозова Рудка на карті:

Глотове на карті:

Тьоткіно на карті:

Спецоперація російських добровольців: головне

  • 12 березня бійці легіону "Свобода Росії" оголосили про початок проведення операції на російській території. Вони прагнуть позбавити країну режиму Путіна. Окрім того, вони висловили намір завадити проведенню "виборів" принаймні у двох регіонах – Бєлгородській та Курській областях.
  • Представник Головного управління розвідки Андрій Юсов повідомив, що легіон "Свобода Росії", РДК і Сибірський батальйон на території країни-агресорки діють як самостійні підрозділи, оскільки складаються з громадян Росії.
  • Один з бійців легіону "Свобода Росії" заявив, що з позицій вони не збираються іти, а окупантів у Курській області чекає неспокійна ніч.