Про напад розповів сам Дем'ян у своєму телеграм-каналі. За словами чоловіка, він мав зустріч з трьома людьми у військовій формі у кафе. Попередньо, вони домовились про зустріч бо, мовляв, потребували допомоги волонтера.

Дивіться також Керівник ТЦК в Одесі, який має віллу в Іспанії, може "сісти" на 12 років: деталі гучної справи

Вони запитали, чому Дем'ян не передає їм автівки та не знає Ахмета. Після цього запропонували кудись поїхати, на що той відмовився.

Три "звіра" накинулися на мене, в ході бійки я перемістився до барної стійки закладу, там було менше місця та мене було важко оточити. Нападникам вдалося повалити мене на землю та почати забивати ногами, потім дістали ножі...Чудом вдалося вирватися та вибігти через "чорний" вихід кафе у двір, де зачинив двері та викликав 102,
– розповів Ганул.


Дем'ян Ганула після побиття невідомими / Фото з телеграму активіста

Ганула має підозри, хто організував напад

На думку постраждалого, до побиття причетний організатор нападу на Сергія Стерненка. Одразу після нападу, зловмисники поїхали у бік столиці.

Організатор нападу на мене — Олександр Подобєдов. Той самий, що і на Сергія Стерненка, коли він під час захисту наніс смертельне поранення одному з нападників. А я вчора був без ножа,
– написав Ганула.

За словами громадського діяча, Олександра Подобєдова, видно на відео. Він сидів за одним столиком з цими псевдовійськовими до приходу Дем'яна.


Подобєдов був у кафе разом із нападниками до того, як прийшов Ганула / Скриншот з відео

Наразі з активістом все добре. Він вже написав заяву в поліцію.

Коротко про напад на Стерненка

  • У 2018 році на активіста Сергія Стерненка, який на той час мешкав в Одесі, було скоєно три напади, які він пов'язує зі своєю громадською діяльністю, зокрема участю в акціях проти забудови Одеси.
  • За цими фактами було відкрито провадження, в яких Стерненко виступає як потерпілий. Під час третього нападу активіст завдав смертельного ножового поранення одному з нападників.


Олександр Подобєдов відомий в Одесі кримінальний авторитет / Фото з тг-каналу Стерненка

На події відреагував і Стерненко

Активіст Сергій Стерненко у тебе в телеграм-каналі прокоментував заяву Ганула щодо побиття та звинувачень у цьому Подобєдова.

Олександр Подобєдов, раніше судимий за завдання тяжких тілесних. Подобєдов — тітушка мера Одеси Труханова. Саме він організовував третій напад на мене. Того дня він за мною стежив та віддавав виконавцям команду на мене напасти. Один з виконавців загинув, а судять зараз виключно мене,
– написав Сергій Стерненко.

Щобільше, за словами Стерненка, прокурори приводили Подобєдова на суд у статусі свідка проти нього ж.

"Організатор нападу не просто уникнув покарання, його ще й прокурори використали проти мене у суді. І тепер логічне продовження – новий напад, організований цим чортом", – зазначив активіст.