За його словами, це було обговорення парламентських пліток і жодних доказів політичної корупції з боку "Самопомочі" у нього нема, пише Zaxid.net.

"Тому я офіційно і публічно приношу вибачення Андрію Садовому та фракції "Самопоміч" за те, що дав привід для політичної атаки на них. Жодних фактів підтверджують їх політичну корупцію у мене звичайно ж немає. Більше того, фракція "Самопоміч" завжди показувала себе однією з найбільш принципових фракцій парламенту", – написав у своєму Facebook Сергій Висоцький.

Раніше Андрій Садовий заявив про можливість судового позову проти Висоцького. Він також закликав спостерігати за будь-якими кадровими змінами у львівській прокуратурі і митниці, "аби там, не дай Бог, не з’явились "люди Садового"".

"Оскільки мені "пощастило" на власній шкірі відчути себе героєм класичного мотиву про "доньку курву" (а у мене дійсно самі лише сини), тоді наступне: — вимагатиму від депутата з "Народного фронту" Сергія Висоцького доказів тих звинувачень, які він поширював у своїй СМС-перепиці. Якщо не надасть – то в суд", – написав 19 червня у Facebook Андрій Садовий.

"Пропоную всім – журналістам, активістам, політичним опонентам і т.д. – дуже пильно (!) спостерігати за будь-якими можливими майбутніми призначеннями у львівську прокуратуру та на львівську митницю, аби там не дай Бог на з’явились "люди Садового"", – додав мер Львова.

18 червня у мережі опублікували відео, на якому зафіксована СМС-переписка Сергій Висоцького із відомим громадським активістом та блогером Карлом Волохом, у якій Висоцький, коментуючи голосування за відставку голови СБУ Валентина Наливайченка, стверджує, що "Садовому віддають за Валентина прокурора Львова і львівську митницю".

Очевидно, відео з’явилося без відома Сергія Висоцького, оскільки було зняте, ймовірно, з далекої відстані кимось із парламентських журналістів.

У четвер Андрій Садовий уже назвав нісенітницею підозри у політичних торгах навколо відставки Наливайченка, а парламентська фракція "Самопомочі" пояснила мотиви свого голосування у спеціальній заяві, де зокрема сказано, що Наливайченко сам просив депутатів фракції проголосувати за його відставку. У заяві також наголошується, що слідом за Наливайченком фракція вимагає відставки генпрокурора Віктора Шокіна і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.