Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Олексій Гончаренко.

За його словами, футболки отримали представник Сенату Нідерландів Пол Шнабель, і член палати представників голландського парламенту Kooс Шувенаар.

"Крім того я зустрівся і з іншими європарламентарями. Свою солідарність України висловили міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу, представники польського Сейму та Сенату - Даніель Мілевський, Ярослав Обремський і Домінік Торчинський; депутат парламенту Чехії Христина Зеленкова, сестра Надії Савченко - розумниця і красуня Віра Савченко також із задоволенням одягла футболку", — додав Гончаренко.За його словами, Україні необхідно покращити власний імідж у очах європейців, який намагаються очорнити російські ЗМІ.

Протистояти брехливої ​​пропагандистській машині Москви, яка має величезний досвід та інструментарій, неймовірно складно, але протистояти життєво необхідно. Важливо розуміти, що Україна потребує поліпшення свого іміджу в очах європейців. Ми, як ніколи раніше наблизилися до воріт ЄС і ми не маємо права знехтувати цим шансом. Саме тому я буду використовувати будь-яку можливість, щоб розірвати павутину брехні, якою кремлівська пропаганда обплутала всю Європу,
— зазначив нардеп.

До слова, у середу російський телеканал LifeNews повідомив, що російські спецслужби попередили СБУ про теракти, які у Києві начебто готують бойовики "Ісламської держави". Водночас у Києві заперечують будь-які контакти із ФСБ.