Як написав на своїй сторінці у Facebook Найєм у п'ятницю, 3 липня, вони вимагають скасувати указ про нагородження голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського орденом Ярослава Мудрого V-го ступеня.

Сам факт такого указу кидає тінь на главу держави і його адміністрацію,
— зазначив нардеп.

За словами народного обранця, він також звернувся до Голови Адміністрації Президента Бориса Ложкіна з проханням надати копію подання на нагородження Охендовського.

"Сподіваюся, скоро ми дізнаємося ім'я і мотиви людини, яка вважала потрібним нагородити орденом людину, яка не тільки не гідна такого заохочення, а й дискредитує орден", — додав Найєм.

Як зазначив депутат, Охендовський потрапив до комісії за квотою Партії регіонів та ігнорував явні факти порушення виборчого законодавства під час місцевих виборів 2010 року, парламентських виборів 2012 року та довиборів у Раду в 2013 році.

Вместе с коллегами - Сергій Лещенко и Юрием Левченко - зарегистрировали официальный запрос к президенту Петру Порошенко ...

Posted by Mustafa Nayyem on 2 липня 2015 р.

Нагадаємо, Порошенко нагородив орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня Охендовського з нагоди Дня Конституції, що викликало різку реакцію соцмереж.