Про це повідомив кореспондент 24 Каналу.

До реформ, які розглядає Парламент, вже внесли майже 10 тисяч поправок. Найперше хочуть затвердити п'ять головних реформ: освіти, медицини, судову, пенсійну і реформу парламенту.

Читайте також: Асоціація з ЄС: у чому вигода для України

Почнуть з освітньої, оскільки щодо неї була найменша кількість поправок і найбільша згода серед депутатів. Не погодилися з цим лише "Опозиційний блок", "Радикальна партія" і група "Відродження". Вони проти того, аби українські діти ходили до школи до 18 років. Як відомо, згідно з цією реформою запроваджується 12 термін навчання в школі.

Інших реформ на порядку денному цього тижня немає. Хоча лідери фракції пропонують у четвер, 7 вересня, поставити на розгляд ще й медичну реформу.

Вимагаємо від Міністерства охорони здоров’я показати, як реально буде працювати система на всіх рівнях, показати законодавчі і підзаконні акти, які регулюють цю важливу сферу життя. МОЗ має провести необхідну інформаційну роботу, щоб зняти панічний острах,
– наголосив депутат від "Народного фронту" Максим Бурбак.

Усі інші реформи депутати розглянуть на наступних трьох пленарних тижнях. Проте, окрім реформ, депутати мають взятися ще й за низку кадрових питань, які не вирішили на попередніх сесіях.