Як зазначили у прес-службі українського парламенту, спікер Верховної Ради Володимир Гройсман ще 24 липня розіслав листа керівникам груп та фракцій з проханням озвучити побажання щодо подальшої роботи.

Від більшості фракцій коаліції, а також від фракції “Опозиційний блок” надійшли відповіді, у більшості з яких пропонується продовжити роботу народних депутатів з виборцями в округах (до кінця липня — "24"), а пленарні засідання запланувати провести у серпні,
— йдеться у повідомленні.

Окрім цього, фракція "Радикальної партії Олега Ляшка" виступала за проведення позачергових засідань 30-31 липня, пропонуючи, серед іншого, заслухати керівництво Збройних Сил України, а також розглянути цілу низку кадрових питань.

"Відповідний лист був одразу перенаправлений керівництву інших фракцій, але не отримав їх загальної підтримки", — додали у парламенті.

Фракції коаліції нині продовжують консультації щодо узгодження можливої дати найближчого пленарного засідання і відбору змістовних питань для внесення до порядку денного,
— наголосили у прес-службі ВРУ.

Нагадаємо, раніше з'явилась інформація, що депутати зберуться на позачергове засідання в середині серпня для голосування за законопроект про децентралізацію влади у першому читанні.