Про це Сергій Рахманін написав у своїй статті "Двоє на продірявленому даху" на шпальтах "Дзеркала тижня".

Читайте також: Затримання Саакашвілі може призвести до завершення президентства Порошенка, – експерти

Журналіст зазначає, що влада припустилась помилки, коли ще у вересні Саакашвілі намагались не впустити в Україну.

Дурістю було не пускати Саакашвілі в Україну, але якщо вже Банкова пішла на це, – повинна була не пустити. Дурістю було "закривати" Саакашвілі, але якщо вже зважилися, – повинні були "закрити". Дурістю було "шукати" Міхо в наметовому містечку, але якщо вже поліція туди зайшла – повинна була знайти. Чи не тому, що такий алгоритм дій був правильним. Все, якраз навпаки. А тому, що не завершивши розпочатого, влада продемонструвала свою безпорадність. А безпорадність влади сприймається як безпорадність держави. І його ворогами, і його громадянами,
– наголосив Рахманін.

За його словами, тепер всі з подивом виявили, що "розрекламовані профі в понтових обладунках не в змозі провести кваліфіковане затримання однієї беззбройної людини".

"Чи варто дивуватися після цього, що співробітники поліції і військовослужбовці Нацгвардії не надто поспішали розганяти прихильників економічної блокади Донбасу, не поспішали підпирати прикордонників під час прориву в Шегинях, дозволили "міхомайданівцям" встановити намети в безпосередній близькості від Верховної Ради і не дуже старалися під час подій на Трьохсвятительській", – зазначає журналіст.

Читайте також: Сакварелідзе розповів, чому Саакашвілі хочуть пов’язати з Курченком

Пізно ввечері 8 грудня правоохоронці затримали Міхеїла Саакашвілі. За даним генпрокурора Юрія Луценка, опору політик при затриманні не чинив. Його одразу доставили до ізолятора тимчасово тримання СБУ. Під стінами ІТТ одразу зібралися прихильники Саакашвілі, між ними і правоохоронцями сталися сутички.

Генпрокуратура проситиме домашній арешт для Саакашвілі. Однак якщо ситуація навколо його затримання призведе до заворушень, правоохоронці можуть просити утримувати його під вартою.